Cenne wsparcie / Operacja Żabka jest to projekt skierowany do wszystkich franczyzobiorców, którzy chcą dodatkowego wsparcia w biznesie, dalszego rozwoju kompetencji, a także wzrostu poziomu sprzedaży.
Wtorek
29.12.2020
Franczyzodawca Żabki realizuje pomysł, który ma spowodować zwiększenie sprzedaży w sklepach franczyzowych. Przeprowadza akcję o nazwie „Operacja Żabka”. Na czym ona polega?
 

Zwiększenie obrotów sklepu nawet o kilkanaście procent i dotarcie z ofertą do większej liczby  klientów może zyskać pojedynczy sklep po wizycie zespołu ekspertów sieci w ramach akcji „Operacja Żabka”. Jej celem jest ulepszenie funkcjonowania placówki i wykorzystanie w pełni potencjału sprzedażowego poszczególnych sklepów oraz maksymalizacja ich zysków. Jest to projekt skierowany do wszystkich franczyzobiorców, którzy chcą dodatkowego wsparcia w biznesie, dalszego rozwoju kompetencji – swoich i pracowników, a także wzrostu poziomu sprzedaży. 

Biznes wymaga nowych pomysłów i nieszablonowych rozwiązań, dzięki którym możemy zboczyć z utartych ścieżek i dostrzec coś, co wcześniej było niewidoczne, a istotnie wzmocni sprzedaż. Bardzo pomocne w tym procesie są osoby z zewnątrz, niezaangażowane bezpośrednio w działalność, mogące spojrzeć na naszą działalność z innej perspektywy – mówi Sebastian Bielawski, dyrektor departamentu rozwoju i wsparcia franczyzobiorców w Żabka Polska.

Cztery etapy

W ramach „Operacji Żabka” działa zespół ekspertów złożony z certyfikowanych trenerów biznesowych oraz doświadczonych franczyzobiorców, którzy na co dzień z sukcesami prowadzą własne sklepy pod marką Żabka. Akcja składa się z czterech etapów: diagnostyki, czyli procedury związanej z rozpoznaniem, zdefiniowaniem i zinwentaryzowaniem wszystkich elementów związanych z funkcjonowaniem sklepów. To od diagnozy zależy kierunek podejmowanych dalej zmian. Przez kolejne dni prowadzone są konkretne działania i wdrożenie zaplanowanych rozwiązań. Wśród nich może pojawić się m.in. montaż nowych regałów i drzwi na zapleczu, reorganizacja biura i magazynu, optymalizacja ułożenia towarów i sprzętu w sklepie, kończąc na szkoleniach ze skutecznego zarządzaniu zespołem. Proces wieńczony jest akcją promocyjną dopasowaną do wdrożonych zmian.

– Wizyta zespołu „Operacji Żabka” była dla mnie czymś na kształt pozytywnej rewolucji. Jestem teraz bardziej uporządkowana i lepiej kontroluję formalności prowadzenia biznesu. Szczególnie znacząca była dla mnie reorganizacja przestrzeni biurowej i magazynowej, od tamtej pory wszystko jest idealnie ułożone, a sklep stał się bardziej przejrzysty. Wartościowe były również szkolenia z obszaru finansów, a dla pracowników z zakresu obsługi klientów – podkreśla Anna Graczyk, franczyzobiorczyni z Kamienia Pomorskiego.

Żabka wspiera franczyzobiorców także w trakcie prowadzenia biznesu. Każda osoba, która podejmuje współpracę z siecią, ma zagwarantowane 16 tys. zł przychodu podstawowego miesięcznie przez pierwszy rok działalności.

WIZYTÓWKA ŻABKI

Sieć sklepów convenience.

  • Kwota inwestycji na start: 5 tys. zł
  • Liczba sklepów franczyzowych: 6,8 tys.

Pewne pieniądze / Gwarantowany przychód przez pierwszy rok funkcjonowania sklepu Żabka wynosi 16 tys. zł.
doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Piekarnia - franczyza

kontakt z oskroba to masakra. traktowanie jak za karę

3 wypowiedzi
ostatnia 05.04.2021
Odważna decyzja

Pani Joanna zostanie wygolona przez Żabkę z majątku który posiada oraz takiego , którego nie posiada. A wszystko za sprawą magicznej faktury korekty i weksla in blanco.

1 wypowiedzi
ostatnia 19.03.2021
Praca licencjacka o franczyzie w branży spożywczej

Mogę podpowiedzieć jeżeli chodzi o wady;) ale w wiadomości prywatnej.

2 wypowiedzi
ostatnia 28.02.2021
Sprawdzony format, elastyczne podejście

wow jaki świetny system (oczywiście dla franczyzodawcy). Biorco jak masz nadmiar gotówki, lubisz pracować 17h/dobę i lubisz spłacać długi ten system jest dla Ciebie:)

1 wypowiedzi
ostatnia 28.02.2021
Piekarnia - franczyza

Witam z chęcią dowiem się czegoś więcej na temat prowadzenia piekarni ( franczyzy ) Putka ; Grzybki

3 wypowiedzi
ostatnia 24.02.2021
Praca licencjacka o franczyzie w branży spożywczej

Witam, Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej w branży spożywczej, i głównie skupiam się na franczyzach Żabki oraz Carrefour. Czy przedsiębiorcy korzystający z...

2 wypowiedzi
ostatnia 31.01.2021
Husse (sprzedaż karmy) - opinie

Polecam współpracę z firmą HUSSE w Polsce wszystko jest ok wkład na wejście nie wielki. Plusem jest to że jak znajdziesz klienta raz i wypróbuję karmę HUSSE to na 80...

11 wypowiedzi
ostatnia 07.01.2021
Husse (sprzedaż karmy) - opinie

Witam Poszukuje opinii na temat współpracy z firmą Husse. Czy ktoś może się wypowiedzieć. Dzięki i Pozdrawiam

11 wypowiedzi
ostatnia 02.12.2020