Nie tylko pizza / W menu Amori Pomodori są tradycyjne włoskie potrawy.
Środa
14.07.2021
– Zwrot z inwestycji w naszą pizzerię powinien nastąpić po 3-4 miesiącach – mówi Wojciech Goduński, który wprowadza na rynek nowy koncept Amori Pomodori.
 

Ma Pan już w swoim pakiecie marek franczyzowych dużą sieć pizzerii, czyli Biesiadowo. Czemu uruchamia Pan kolejny koncept?

Sieć pizzerii Amori Pomodori powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na oryginalną włoską kuchnię. Jako specjaliści od pizzy postawiliśmy na pizzerię w prawdziwie włoskim stylu, z krótkim, ale bardzo dobrym jakościowo menu. Poza oryginalnymi włoskimi potrawami, pizzą i przekąskami Amori Pomodori to także starannie wyselekcjonowane wina dopasowane do karty menu. Chcemy stworzyć lokale o niepowtarzalnym włoskim klimacie. Ciasto do pizzy przygotowujemy z najlepszej jakości składników. Jako jedyni na rynku posiadamy własne centrum dystrybucyjne, co gwarantuje powtarzalność smaków we wszystkich lokalach.

Gdzie chce pan rozwijać koncept Amori Pomodori?

Amori Pomodori sprawdzi się w dużych miastach oraz w mniejszych miejscowościach. Najważniejsze, aby pizzeria znajdowała się w miejscach o dużym natężeniu ruchu, na osiedlach mieszkaniowych, w galeriach handlowych. Jeśli chcemy otworzyć biznes w mniejszej miejscowości, ale cechuje się ona zadowalającym natężeniem ruchu, liczba mieszkańców absolutnie nie ma znaczenia. Zanim podpiszemy umowę franczyzową, franczyzobiorca powinien przedstawić nam podpisaną umowę najmu lokalu. Lokal powinien mieć minimum 70 m2 – na takiej powierzchni możemy już otworzyć pizzerię z salą obsługi klienta oraz pełnym zapleczem gastronomicznym. Mile widziane jest miejsce na ogródek – w okresie letnim przyciąga większą liczbę klientów.

Jakie są wymagania wobec kandydatów na franczyzobiorców?

Od potencjalnych franczyzobiorców nie wymagamy doświadczenia w branży. Liczy się zaangażowanie i motywacja do prowadzenia własnego biznesu. Zapewniamy pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwarcia lokalu, jak i w trakcie prowadzenia działalności. Franczyzobiorca może też liczyć na darmowe szkolenia personelu.

A na jakie wydatki trzeba się przygotować, inwestując w Amori Pomodori?

Lokal można otworzyć już za 45,7 tys. zł netto. Mamy szczegółowe kalkulacje pokazujące, że to realna kwota. Nie pobieramy opłat wstępnych, a miesięczna opłata franczyzowa to 4 proc. od obrotu. Szacujemy, że zwrot z inwestycji powinien nastąpić po 3-4 miesiącach działalności.

Rozmawiała Monika Wojniak-Żyłowska

 

WIZYTÓWKA AMORI POMODORI

Pizzerie we włoskim stylu.

  • minimalna kwota inwestycji 45,7 tys.
  • miesięczna opłata franczyzowa 4 proc. od obrotu

Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex: / "Sieć pizzerii Amori Pomodori powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na oryginalną włoską kuchnię. "

POPULARNE NA FORUM

Kawiarnie Cafe Nescafe

Nie chciałabym tej franczyzy

6 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2023
McDonalds opinie o franczyzie

Ja bym pomyślała o tej franczyzie

3 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2023
Doświadczenia z Bafra Kebab

Witam wszystkich, zastanawiam się nad otwarciem punktu Bafry Kebab. Czytając komentarze w internecie mam mieszane odczucia. Czy ktoś się tym interesował? Otworzył? Jakie...

1 wypowiedzi
ostatnia 25.04.2023
Własny, mobilny punkt gastronomiczny lody, gofry, granita - sprzedaż

Dzień dobry, Noszę się z zamiarem sprzedaży przyczepy (cesja leasingu) po franczyzie znanej jako Lodolandia. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zachęcam do...

1 wypowiedzi
ostatnia 06.03.2023
Sushi we franczyzie - przegląd sprawdzonych pomysłów na bines

Pytanie do Redakcji: Dlaczego na pasku reklamowym pojawiają się reklamy franczyzodawców którzy działają na granicy prawa, zawierają w umowach klauzule abuzywne, są...

1 wypowiedzi
ostatnia 02.02.2023
Ile kosztuje McDonald's?

Ciekawe że budujesz restauracje za własne pieniądze ale zostaję własnością centrali

1 wypowiedzi
ostatnia 24.12.2022
Dolci Sapori - Mniami

Jeżeli jesteś również poszkodowaną osobą przez tą firmę proszę o kontakt, do pozwu zbiorowego przeciwko tej firmie.

2 wypowiedzi
ostatnia 27.11.2022
Dolci Sapori - Mniami

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ !!!! Jako były franczyzobiorca mogę potwierdzić, że firma nie jest w żaden sposób wiarygodna, rzetelna ani godna zaufania....

2 wypowiedzi
ostatnia 27.11.2022