Dziś w programie "Firma" Sushi Bistro!

Wtorek
27.07.2021
Nauczyli Polaków, że sushi może być jedzeniem na wynos. Sushi Bistro stoi przed szansą na wzrost, czy ją wykorzysta? Zobacz rozmowę.
 

W studio portalu Franchising.pl naszym gościem jest Robert Chmielewski z Sushi Bistro. Zapytaliśmy go o to, czy Polacy lubią surową rybę, dlaczego Sushi Bistro nie potrzebuje dużych powierzchni na restaurację i ile kosztują opłaty franczyzowe?

Premiera filmu 27 lipca o godzinie 11:00, zachęcamy do oglądania.

Biznes bez tajemnic

W programie "Firma" rozmawiamy z menedżerami franczyzy, omawiamy modele biznesowe i umowy franczyzowe znanych marek. Nasi dziennikarze zapytają o szczegóły prowadzenia firmy.

Po przejrzeniu katalogu franczyz koniecznie obejrzyj wywiady z wybranymi przez siebie firmami. Twoja wiedza wzrośnie dwukrotnie!

Instrukcje na biznes

Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez zakładanie firmy na licencji. Chcesz znać wszystkie szczegóły opłat franczyzowych? Całkowitą kwotę inwestycji? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w programie "Firma".

Studio prowadzą Anna Smolińska i Arkadiusz Słodkowski znani z portalu Franchising.pl i miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING”.

Zapraszamy!

#franczyzatojestto


Agnieszka Turska
social media menadżer