Franczyzodawca wprowadza pro’kosmetyki

Profesjonalny personel / Orient Massage & Thai Organic oferują masaże, wykonywane przez certyfikowane terapeutki z wyspy Bali.
Piątek
15.09.2023
Franczyzodawca Orient Massage & Thai Organic wprowadza własną linię profesjonalnych pro'kosmetyków do masażu z właściwościami odżywczymi, leczniczymi oraz pielęgnacyjnymi.
 

Sieć jako pierwsza w Polsce wprowadza pro' krem oraz cztery pro' masła, stworzone z myślą o konkretnych potrzebach klientów i najczęściej występujących dolegliwościach skóry.

Orient Massage & Thai Organic rozszerza ofertę o profesjonalną linię pro'kosmetyków do masażu stworzoną według autorskiej receptury dr Martyny Buchalskiej. Dobór odpowiedniego kremu lub masła uzależniony jest od indywidualnych potrzeb skórnych każdego klienta.  

– Oferujemy rozwiązania stosowane w medycynie estetycznej, tylko bez wewnętrznej ingerencji w ciało. Masaż poprawia ukrwienie skóry, co zwiększa wchłanianie pro'kosmetyków i efekt całego zabiegu. Pro'kosmetyki są więc kluczowym elementem każdego masażu, dlatego tak ważny jest ich właściwy dobór. Mamy więc pro'krem anti-aging z komórkami macierzystymi i witaminą C, który oprócz działania przeciwstarzeniowego doskonale radzi sobie z przebarwieniami posłonecznymi; pro'masło z CBD przeznaczone dla skóry problematycznej (trądzikowej, ze zmianami zapalnymi); pro'masło z kasztanowcem i arniką o działaniu wzmacniającym drobne naczynka i działającym przeciwobrzękowo; pro'masło antyoksydacyjne z arganem i 22-karatowym złotem oraz hipoalergiczne pro'masło  stworzone specjalnie z myślą o kobietach w ciąży. Jesteśmy nie tylko największą i najbardziej rozpoznawalną siecią salonów masażu w Polsce, ale jako pierwsi w Europie wykorzystujemy masaż również do profesjonalnej pielęgnacji i odżywiania skóry – zapewnia dr Martyna Buchalska, lekarz medycyny estetycznej, która dołączyła do zarządu Orient Massage & Thai Organic z misją wdrożenia linii pro'kosmetyków do masażu.

Orientalne masaże coraz popularniejsze

Orient Massage & Thai Organic oferują masaże, wykonywane przez certyfikowane terapeutki z wyspy Bali. Salony różnią się przede wszystkim wystrojem, ale i ofertą. Thai Organic to nowoczesne salony masażu, w których dominują żywa roślinność, naturalne dodatki, odpowiednio dobrane muzyka i zapach. Natomiast salony Orient Massage to holistyczne spa z nastrojową aranżacją wnętrz oferujące poza masażami także rytuały.

Dr Martyna Buchalska podkreśla, że usługi Orient Massage & Thai Organic daleko wychodzą poza tradycyjne i dzisiaj coraz bardziej popularne są masaże orientalne skupione przede wszystkim na kondycji mięśni i relaksie.

– U nas chodzi o coś więcej. Podczas masażu dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, a dzięki temu do lepszego wchłaniania składników aktywnych. Wykorzystaliśmy to, tworząc serię specjalistycznych pro'kosmetyków do masażu z odpowiednio dobranymi substancjami odżywczymi. Poza korzyściami płynącymi z samego masażu dajemy zatem klientom dodatkowy atut w postaci zdrowej, zadbanej skóry. Jesteśmy jedyną siecią spa i salonów masażu w Polsce, która oferuje specjalistyczne pro'kosmetyki do masażu – podkreśla dr Martyna Buchalska.

Jej zdaniem, do pielęgnacji trzeba podchodzić kompleksowo. Nie wystarczy tylko jeden rodzaj zabiegu.

– Dajmy przykład twarzy, która składa się z kośćca, mięśni, powięzi, tkanki podskórnej i skóry. Joga twarzy czy masaże kobido są dobre, ale aby efekt był naprawdę widoczny, trzeba stosować różne zabiegi, które się uzupełniają i obejmują wszystkie elementy twarzy. Tak samo jest z pozostałymi częściami ciała – mówi dr Martyna Buchalska. Klienci mogą kupić pro'kosmetyki do masażu w salonach oraz otrzymują je po każdym masażu w celu kontynuacji stosowania w domu.

Biznes dla miast powyżej 50 tys. mieszkańców

Uruchomienie salonu Orient Massage czy Thai Organic trwa mniej więcej trzy miesiące. Najważniejszy jest remont i dopasowanie wnętrza punktów do standardów salonów spa. Koszt inwestycji wynosi od 250 do 450 tys. zł. Cena zależy głównie od powierzchni i stanu lokalu. Wszystkie salony wyróżniają strefy relaksu z Pijalniami Ziół Natura Organica. Kwestie dotyczące procesu rekrutacji masażystek, przelotu, ZUS-u i podatków załatwia franczyzodawca.

Salony powstają w miejscowościach od 50 tys. mieszkańców. W tej chwili funkcjonuje 28 placówek w całej Polsce. Najbliższe otwarcia to Warszawa (dwa salony), Poznań i Bolesławiec.

 

WIZYTÓWKA ORIENT MASSAGE i THAI ORGANIC

Ogólnopolska sieć orientalnych salonów masażu.

  • Lokalizacja: miasta powyżej 50 tys. mieszkańców
  • Kwota inwestycji: minimum 250 tys. zł

Dr Martyna Buchalska, lekarz medycyny estetycznej, prezes Orient Massage & Thai Organic / "Oferujemy rozwiązania stosowane w medycynie estetycznej, tylko bez wewnętrznej ingerencji w ciało. Masaż poprawia ukrwienie skóry, co zwiększa wchłanianie pro'kosmetyków i efekt całego zabiegu. Pro'kosmetyki są więc kluczowym elementem każdego masażu, dlatego tak ważny jest ich właściwy dobór".
doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Otwieramy park trampolin

Koszt inwestycji to około 1mln zł. "Na zwrot z inwestycji trzeba czekać około roku. Spodziewane przychody w tym biznesie zależą od lokalizacji, przestrzeni, liczby...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.03.2024
Franczyza fitness

Witam, Czy ktoś Państwa miał okazję zostać franczyzobiorcą Studio Figura? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tą formą biznesu , ale nie wiem czy na pewno jest to...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.12.2021
Zamiast etatu, własny salon urody

Biznes przyjemny i opłacalny, to super pomysł! Yasumi to znana marka więc klientki chetnie chodzą do ich babinetów...wiem bo mam trzy :)

8 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Opinie o współpracy z Yasumi

Posiadam trzy gabinety Yasumi obecnie i jestem zadowolona ze współpracy. Bardzo dużo pomagaja na początku przed otwarciem a po otwarciu również jest stała opieka. Mam...

4 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Gabinet kosmetyczny

Bardzo popularne są obecnie salony stylizacji paznokci. Niskie nakłady finansowe aby otworzyć Studio Paznokcia i łatwy dostęp do oferty szkoleniowej powoduje coraz...

33 wypowiedzi
ostatnia 15.02.2020
Trening z maszyną

Ja bym chciała z czegoś takiego skorzystać, ale ceny niestety powalają na kolana.

19 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Zamiast etatu, własny salon urody

Jeśli tylko czuje się ktoś na siłach do rozkręcania takiego biznesu i przede wszystkim, zna się na tym to jak najbardziej.

8 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Opinie o współpracy z Yasumi

Witam. Czy współpraca z yasumi się opłaca ? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy. Proszę o odp.

4 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019