Środa
27.07.2005
Wyprzedaże i obniżki cen cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów - mówi Mirosław Kamiński, właściciel sieci Okazja.
 

Czy Polacy coraz częściej korzystają z okazji cenowych przy robieniu zakupów?
Wyprzedaże i obniżki cen zawsze cieszyły się dużym powodzeniem i według mnie ta tendencja będzie dalej wzrastać. Klienci lubią zapolować na tzw. okazję. Widoczne jest to w supermarketach, gdzie napis promocja przyciąga wzrok większości klientów.

Czy według Pana sklepy typu Okazja, oferujące markową odzież sprzedawaną po atrakcyjnej cenie, zabiorą klientów firmowym salonom np. H&M, Zarze, Levi'sowi?
Nie sądzę. Uważam, że raczej wypełnią one niszę na rynku, która do tej pory była niewykorzystana. Dla salonów firmowych sklepy typu Okazja są dobrym uzupełnieniem ich asortymentu a nie konkurencją. W naszych sklepach oferujemy klientom stałą wyprzedaż odzieży renomowanych polskich i zagranicznych firm w niskich cenach. Klientami Okazji są osoby, które chętnie korzystają z promocyjnych cen oraz te, których portfele nie są zbyt zasobne.


POPULARNE NA FORUM

Cropp Town w katalogu franczyz i systemów partnerskich

Podbijam pytanie i czy to dobry moment zeby wchodzic w taki biznes czy lepiej w gastronimie na przyklad, bo ludzie czescie jedza niz ciuchy kupują?

3 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Moodo - czy warto inwestować?

Co mysliucie o tym w miescie 65 tyś mieszkancow? Mysle nad tym, bo to w miare proste lub mysle o jakiejs prostej gastronmii. Co polecacie?

88 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Jak założyć stronę Online z luksusową odzieżą?

Po co jest to forum? Czlowiek zadaje normalne pytanie, a tu Pan Barabasz jakis samozwacznczy szeryf mody luksusowej po jednym wpisie stwierdza "nie masz zielonego pojecia" i w...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Okazja - outlet odzieżowy

Ostatni wpis z 2013, a data z tego roku? oc co tutaj chodzi? Ktos usunal ostatni wpis z: 29.05.2020 WTF?

43 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Moodo- czy warto ?

Czy opłaca się współpraca na zasadzie franczyzy z moodo? Czy ktoś współpracuje i mógł by się podzielić opinią czy warto inwestować?

1 wypowiedzi
ostatnia 06.04.2020
Moodo - czy warto inwestować?

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć kto współpracuje z moodo na zasadach franczyzy ? Jaki jest koszt inwestycji, jak układa się współpraca i czy się opłaca

88 wypowiedzi
ostatnia 06.04.2020
Jak założyć stronę Online z luksusową odzieżą?

wybacz ale nie masz zielonego pojęcia i mam pytanie co chcesz zaproponować dostawcom aby uzyskać możliwość sprzedaży ich produktów ?

3 wypowiedzi
ostatnia 10.03.2020
Jak założyć stronę Online z luksusową odzieżą?

Witajcie, myślę nad założeniem strony internetowej online z luksusowymi markami odzieżowymi. Coś typu np. Vitkac bądź Farfetch. Miał ktoś kiedyś do czynienia z...

3 wypowiedzi
ostatnia 20.02.2020