Pizza po rumuńsku
Pizza Dominium planuje nowe otwarcia w dużych miastach. Inwestuje również poza granicami Polski. Na początek wchodzi do Rumunii.
W 2007 roku w centrach handlowych dużych miast (Warszawa, Kraków, Katowice) powstanie od 15 do 20 nowych restauracji Pizza Dominium.
Jednak rozwój sieci nie będzie się ograniczać tylko do Polski. Otwarcie dwóch lokali w Bukareszcie rozpocznie ekspansję na rynki wschodnie. W ciągu najbliższych pięciu lat na terenie Rumunii ma powstać 30-40 pizzerii sieci. Na przełomie 2007 i 2008 roku planowane jest otwarcie restauracji także na Litwie i Ukrainie.

- Rumuński rynek gastronomiczny jest obecnie na etapie rozwoju porównywalnego do rynku polskiego w latach dziewięćdziesiątych – tłumaczy Piotr Dzierżek, dyrektor generalny Pizza Dominium. – Był to najlepszy okres działalności sieci w kraju, dlatego spodziewamy się podobnej dynamiki rozwoju w Rumunii – dodaje.
W sieci Pizza Dominium działa aktualnie 50 lokali, w tym 2 należą do franczyzobiorców sieci.
(aw)
Wyróżnione franczyzy
Carrefour
Sklepy convenience, minimarkety, supermarkety
Xtreme Fitness Gyms
Kluby fitness/siłownie
Synevo Punkty Pobrań
Punkty pobrań badań labolatoryjnych
Xtreme KiDS
Sale zabaw dla dzieci
Żabka
Sklepy typu convenience
Yasumi Instytut Zdrowia i Urody
Gabinety kosmetyczne, hotele i obiekty SPA
Erste Bank Polska
Placówki bankowe
Costa Coffee
Kawiarnie
DDD Dobre Dla Domu
Sklepy z podłogami i drzwiami
Jesion Inwestycje
Urządzanie wnętrz
Da Grasso
Pizzerie
Mydlarnia u Franciszka
Sklepy z kosmetykami naturalnymi
So Coffee
Kawiarnie
Inne koncepty z branży gastronomia
Bafra Kebab
Przyczepy gastronomiczne z kebabem
BeefBus
Przyczepy gastronomiczne z burgerami i kebabem
Berlin Döner Kebap
Restauracje szybkiej obsługi
Bestpresso
Automaty vendingowe do kawy i przekąsek
Beza Krówka Lody Rzemieślnicze
Lodziarnie
Bike Café
Mobilne kawiarnie rowerowe i lodziarnie
BuBu Bubble Tea
Bary z bubble tea
Burger King®
Restauracje szybkiej obsługi
Cafe Słodziak
Kawiarnie
Chinkalnia
Restauracje gruzińskie
Z OSTATNIEJ CHWILI
POKAŻ WSZYSTKIE
Zakładamy hodowlę alpak
Alpaki miały być dla państwa Raczyńskich źródłem przyjemności, nie dochodu. Z czasem stały się fundamentem wielowymiarowego projektu, łączącego...
Kodano Optyk celuje w 50 nowych salonów w 2026 roku
Po rekordowym 2025 roku – 131 mln zł przychodów, EBITDA wyższa o 135 proc. – polska sieć Kodano Optyk otwiera nowe salony.
Urząd naliczył podatek według nieistniejącego przepisu
Przedsiębiorca walczył o zwrot nadpłaty podatku od nieruchomości. Sąd wykazał, że organ zastosował przepis, który wtedy nie obowiązywał.
Moodo podąża za klientkami
Moodo stawia na doświadczonych franczyzobiorców. Marka rozwija sieć w Polsce, ale zerka też na rynki zagraniczne.

