Doradcy Expandera oferują klientom produkty kredytowe, oszczędnościowe, emerytalne, a także zdrowotne i inwestycyjne.
Czwartek
15.10.2009
Na początku października w Pile otwarty został oddział Expandera - sieci niezależnych doradców finansowych.
 

– W naszym mieście po raz pierwszy będzie można skorzystać z bezpłatnej usługi doradztwa finansowego - mówi Dariusz Ziarnik, szef nowo otwartej placówki.
Expander jest pierwszą, długo oczekiwaną firmą niezależnego doradztwa finansowego w Pile. Nie jest bezpośrednio związany z żadnym bankiem, towarzystwem ubezpieczeniowym czy firmą inwestycyjną.

Adam Parfiniewicz, prezes Expander Advisors, zwrócił uwagę, że Piła jest jednym z najszybciej rozwijających się ośrodków gospodarczych i akademickich północnej Wielkopolski. - Dostrzegamy ogromny potencjał tego miasta, dlatego właśnie tu otworzyliśmy nową placówkę Expandera – mówi Adam Parfiniewicz. – Gwarantem jej sukcesu jest nie tylko błyskawicznie rozwijający się rynek lokalny, ale także perspektywa lepszej koniunktury na rynku nieruchomości. Zahamowanie spadku cen mieszkań w wielu miastach Polski powoduje, że rośnie zapotrzebowanie na doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych, a to jeden z podstawowych obszarów działalności Expandera.

Doradcy Expandera oferują klientom produkty kredytowe, oszczędnościowe, emerytalne, a także zdrowotne i inwestycyjne. Odpowiadają w ten sposób na różne potrzeby finansowe, które pojawiają się na kolejnych etapach życia.

Expander rozwija się dzięki rozbudowie oddziałów franczyzowych. Do sieci należą 33 placówki franczyzowe i 19 punktów własnych. Dzięki rozwijającej się sieci partnerskiej, firma stara się dotrzeć do coraz większej liczby klientów, także w miejscowościach, których populacja nie jest wysoka.

- Cieszy mnie fakt, że na terenie Północnej Wielkopolski, to właśnie w powiecie pilskim, uruchomiony został pierwszy oddział Expandera. Jestem przekonany, że działalność firmy świadczącej usługi w obszarze ubezpieczeń, oszczędzania czy inwestycji okaże się trafionym pomysłem i stanowić będzie uzupełnienie oferty doradztwa finansowego w naszym regionie – podkreśla Tomasz Bugajski, starosta Pilski.

(agaka)


Agnieszka Turska
dziennikarz