Budowa pierwszych myjni Carwash Investment ma ruszyć na początku 2010 roku.
Piątek
04.12.2009
Carwash Investment zamierza rozpocząć budowę pierwszych myjni na początku 2010 roku.
 

Carwash Investment zajmuje się budową sieci myjni bezdotykowych Turbo Myjnie. Na razie firma jest ciągle na etapie poszukiwania franczyzobiorców.

- Jak dotąd zawartych zostało prawie 60 umów, zaś do końca przyszłego roku ma działać 150 myjni. Dalszy rozwój firmy i przyszłoroczne plany inwestycyjne oparte będą przede wszystkim na wprowadzonym przez nas w październiku tego roku programie inwestycyjnym. Przystępując do niego inwestor staje się udziałowcem jednej myjni bezdotykowej, bądź całej ich grupy, przy początkowej wpłacie kapitału w wysokości minimum 50 tys. zł – mówi Adrian Grandke, prezes zarządu Carwash Investment.

Budowa pierwszych myjni Carwash Investment ma ruszyć na początku 2010 roku. Do tej pory największym zainteresowaniem franczyzobiorców cieszą się placówki, które mają powstać na terenie województw: śląskiego, mazowieckiego i dolnośląskiego.

- Popularność myjni bezdotykowych wynika głównie z tego, że oferowane przez nie usługi są tańsze niż w myjniach automatycznych, a przy tym bezpieczne dla lakieru i dostępne przez całą dobę. To skłania przedsiębiorców do inwestowania w taki biznes – mówi Adrian Grandke.

(mak)