Po buty do Szewczyka

Poniedziałek
26.11.2001
Dobre buty można kupić za niewielkie pieniądze
 

Jak podaje „Super Express”, dobre buty można kupić za niewielkie pieniądze. Wystarczy odwiedzić jeden ze stałych kiermaszy obuwia „U szewczyka”. Sklepy „U szewczyka” pojawiły się 4 lata temu w małych miasteczkach, teraz dotarły do Warszawy. W Polsce działa już ponad 200 punktów.

Kiermasz oferuje buty tanie, ale dobrej jakości. Przyczyna niskiej ceny to brak pośredników sprzedaży – buty wprost od producenta trafiają na półki. Produkują je fabryki we Włoszech, w Portugalii, na Dalekim Wschodzie i w Polsce (z włoskich materiałów). Zdarzają się też tzw. stoki (zamówiona partia butów nie zostaje odebrana przez zamawiającego, cena takiego buta spada o 50 proc. i trafia do „Szewczyka”).

Towar dostarczany jest do sklepu co najmniej raz w tygodniu. Można kupić buty skórzane i z materiałów skóropodobnych. Reklamacje są przyjmowane na podstawie paragonu, który gwarantuje rok rękojmi.

Więcej: Super Express, 16 listopada 2001


PROFIT system

POPULARNE NA FORUM

Sklep Z odzieżą używaną

Dzień dobry. Chodzi mi po głowie otwarcie sklepu z odzieżą używaną o powierzchni około 500 metrów kwadratowych. Czynsz wydaje się niewygórowany, około 13 tys zł...

1 wypowiedzi
ostatnia 12.12.2021
Greenpoint we franczyzie- jak to działa naprawdę?

Czy masz sklep na warunkach Greenpoint? Jak wygląda współpraca? Podobno ta marka się dobrze rozwija. Może znacie więcej szczegółów współpracy poza tymi ogólnymi,...

1 wypowiedzi
ostatnia 16.08.2021
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Myślę, że jest to dobry pomysł na biznes, ale trzeba się czymś wyróżnić. Nie ma sensu sprzedawać ciuchów takich, jakie są w każdym innym sklepie.

37 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2021
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

A chciałabyś sprowadzać odzież czy raczej coś swojego produkować?

37 wypowiedzi
ostatnia 02.02.2021
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Ja myślę, że warto :)

37 wypowiedzi
ostatnia 25.11.2020
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Jeśli czujesz się w tym dobrze, masz sprecyzowany plan i wiesz, jak to zrobić — dlaczego nie! Jeśli natomiast nie do końca wiesz, a z pytań wnioskuję, że chyba tak...

37 wypowiedzi
ostatnia 27.07.2020
Sklep Medicine oraz ich okropne zachowanie względem klienta

Nie spotkałam się nigdy z takim postępowaniem. Co konkretnie było przyczyną odmowy?

4 wypowiedzi
ostatnia 20.07.2020
Cropp Town w katalogu franczyz i systemów partnerskich

Podbijam pytanie i czy to dobry moment zeby wchodzic w taki biznes czy lepiej w gastronimie na przyklad, bo ludzie czescie jedza niz ciuchy kupują?

3 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020