W najbliższych miesiącach planowane jest uruchomienie kolejnych salonów DepilConcept, m.in. w Warszawie, Piasecznie, Łodzi, Lublinie, Łomży i Płocku.
Czwartek
21.04.2011
Pierwszy miesiąc działalności lubelskie centrum fotodepilacji i fotoodmładzania DepilConcept zamknęło na plusie.
 

DepilConcept to sieć specjalistycznych salonów kosmetycznych oferujących kompleksowe usługi trwałej depilacji. Firma wykorzystuje do tego celu urządzenia oparte na technologii fototerapii. W Portugalii działa 31 punktów pod logo DepilConcept, w tym 24 franczyzowe. Salon w Lublinie otwarty 16 marca jest pierwszą placówką w Polsce, a jego właścicielem jest Wojciech Mazurek. Już w pierwszym miesiącu prowadzenia biznesu punkt przyniósł zyski.

- Tak dobry start był możliwy dzięki wszechstronnemu wsparciu franczyzodawcy. Z perspektywy czasu oceniam, że uruchomienie tego typu biznesu, przy moim jednoczesnym dużym zaangażowaniu w działalności, które już prowadzę, byłoby dużo trudniejsze, gdyby nie kompleksowa pomoc w zakresie działań marketingowych, szkoleniowych i organizacyjnych. Rozważam otwarcie drugiego salonu w najbliższych miesiącach - mówi Mazurek.

Inwestycja we własny salon DepilConcept rozpoczyna się od 119 tys. zł. Miesięczna opłata licencyjna wynosi 1 tys. zł, tyle samo trzeba co miesiąc wpłacać na fundusz marketingowy. Przyszły franczyzobiorca musi mieć lokal o powierzchni od 25 do 40 m2, nie musi być w głównym ciągu handlowym. Partnerzy DepilConcept mogą liczyć na pomoc i doradztwo zarówno w trakcie przygotowań do otwarcia placówki, jak i przez cały czas jej funkcjonowania. Franczyzobiorca przechodzi szereg szkoleń oraz otrzymuje dostęp do materiałów reklamowych. Ma również wyłączność terytorialną na danym obszarze.

(dw)


Daniel Wilk
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Otwieramy park trampolin

Koszt inwestycji to około 1mln zł. "Na zwrot z inwestycji trzeba czekać około roku. Spodziewane przychody w tym biznesie zależą od lokalizacji, przestrzeni, liczby...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.03.2024
Franczyza fitness

Witam, Czy ktoś Państwa miał okazję zostać franczyzobiorcą Studio Figura? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tą formą biznesu , ale nie wiem czy na pewno jest to...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.12.2021
Zamiast etatu, własny salon urody

Biznes przyjemny i opłacalny, to super pomysł! Yasumi to znana marka więc klientki chetnie chodzą do ich babinetów...wiem bo mam trzy :)

8 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Opinie o współpracy z Yasumi

Posiadam trzy gabinety Yasumi obecnie i jestem zadowolona ze współpracy. Bardzo dużo pomagaja na początku przed otwarciem a po otwarciu również jest stała opieka. Mam...

4 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Gabinet kosmetyczny

Bardzo popularne są obecnie salony stylizacji paznokci. Niskie nakłady finansowe aby otworzyć Studio Paznokcia i łatwy dostęp do oferty szkoleniowej powoduje coraz...

33 wypowiedzi
ostatnia 15.02.2020
Trening z maszyną

Ja bym chciała z czegoś takiego skorzystać, ale ceny niestety powalają na kolana.

19 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Zamiast etatu, własny salon urody

Jeśli tylko czuje się ktoś na siłach do rozkręcania takiego biznesu i przede wszystkim, zna się na tym to jak najbardziej.

8 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Opinie o współpracy z Yasumi

Witam. Czy współpraca z yasumi się opłaca ? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy. Proszę o odp.

4 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019