Na uruchomienie zupełnie nowego biura tłumaczeń ILS powinno wystarczyć 10 tys. zł.
Środa
10.07.2013
Agencja Tłumaczeń ILS współpracuje w kilku formatach dedykowanych biurom w małych i dużych miastach.
 

Współpracę z Agencją Tłumaczeń ILS można rozpocząć na trzy sposoby. Certyfikowanym Partnerem ILS może zostać firma świadcząca szeroko pojęte usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych, która chce poszerzyć zakres prowadzonych działań o tłumaczenia. Dotyczy to głównie podmiotów gospodarczych z mniejszych miejscowości. W miastach powyżej 150 tys. mieszkańców powstają biura Agencji Tłumaczeń ILS świadczące wyłącznie usługi tłumaczeniowe w ramach sieci. Trzecia forma współpracy dedykowana jest zawodowym tłumaczom, którzy chcą za pośrednictwem ILS poszerzyć swoją ofertę o nowe języki i działać pod egidą firmy. Jest to dobre rozwiązanie na zwiększenie zakresu dostarczania usług tłumaczeniowych lokalnie.

- Tłumaczenia to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków w Polsce, a zapotrzebowanie na usługi tego typu cały czas rośnie. Z danych dziennika Rzeczpospolita wynika, że w ubiegłym roku wartość branży wzrosła o 12 proc. i podobnie ma być też w tym roku – mówi Magdalena Chojnacka, dyrektor operacyjny ILS.

Na uruchomienie zupełnie nowego biura tłumaczeń ILS powinna wystarczyć kwota 10 tys. zł. Idealny lokal powinien mieć 15-20 m2, najlepsza okolica to centra biznesowe i główne ulice miast. Żeby zostać Certyfikowanym Partnerem ILS trzeba zapłacić 1 tys. zł. Osoby zainteresowane uruchomieniem własnej Agencji Tłumaczeń ILS muszą wnieść opłatę licencyjną w wysokości 6 tys. zł. W przypadku Partnerów ILS kwota opłat za przystąpienie do sieci negocjowana jest indywidualnie.

Franczyzobiorcy mogą liczyć na wsparcie marketingowe, otrzymują również dostęp do autorskiego oprogramowania ułatwiającego zarządzanie biurem. Obecność w sieci daje im również możliwość przyjmowania zleceń na tłumaczenia w niemal wszystkich językach świata i w dowolnych konfiguracjach.

(mak)