Grzegorz Lipnicki, wiceprezes Top Secret, zapowiada powiększenie asortymentu sklepu internetowego należącego do spółki.
Czwartek
26.09.2013
Top Secret postawił na współpracę. W sklepie internetowym będzie sprzedawać odzież dziecięcą marki Tup Tup.
 

Grupa Redan, w której skład wchodzi spółka Top Secret, poszerzyła ofertę sklepu internetowego tej marki o odzież dziecięcą marki należącej do spółki Hurtimex.
– Włączenie do oferty produktów dla dzieci jest kolejnym krokiem w poszerzaniu asortymentu sklepu online, a wynika m.in. z badań opinii użytkowników sklepu. W ankiecie kierowanej do internetowych klientów Top Secret w preferencjach dotyczących potencjalnych zakupów wskazywana była kategoria produktów dla dzieci – mówi Grzegorz Lipnicki, wiceprezes spółki Top Secret.

Wybór Tup Tup wynikał m.in. ze stylistyki, która jest zbliżona do asortymentu Top Secret.
- W przyszłości rozważamy dołączenie do oferty także innych marek dziecięcych – zapowiada Grzegorz Lipnicki. - Kolekcje są naturalnym uzupełnieniem oferty sklepu internetowego, który odwiedzają głównie młode kobiety. Przy okazji zakupów dla siebie mogą uzupełnić koszyk o rzeczy dla dziecka.

Sklep internetowy to najszybciej rozwijający się kanał sprzedaży dla grupy Redan. W minionym roku zapewnił ponad 21 mln zł przychodów, co oznaczało podwojenie obrotów licząc r/r w tym kanale.

(awh)