Od lewej: Anna Popek, Aleksandra Rosa-Zadworna (franczyzobiorczyni) i Zofia Bydałek (prezes zarządu Yasumi) na otwarciu Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi na warszawskim Powiślu.
Wtorek
29.04.2014
Celebrytki uświetniły otwarcie nowego Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi.
 

Yasumi jest obecne na polskim rynku już od dekady. Pod logo firmy działa kilka formatów gabinetów kosmetycznych specjalizujących się w różnych zabiegach upiększających, m.in. modelowaniu sylwetki i fotoepilacji. Najdroższym konceptem jest Instytut Zdrowia i Urody Yasumi i to właśnie gabinet tego typu pod koniec kwietnia został uroczyście otwarty na warszawskim Powiślu.

- Gabinet mieści się w doskonałej lokalizacji – w pobliży Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i Centrum Nauki Kopernik. Na klientów czekają eleganckie wnętrza, które wystrojem nawiązują do miejskiego SPA. Dla klientów przygotowaliśmy bogaty wachlarz zabiegów na twarz i ciało, które wykonuje profesjonalnie przygotowany personel – mówiła podczas otwarcia prezes Yasumi Zofia Bydałek.

Nowa placówka Yasumi ma ponad 100 m2 powierzchni, na której mieści się kilka gabinetów zabiegowych. W części z nich z zabiegu mogą skorzystać równocześnie dwie osoby.
- Zabiegi dla dwóch osób już od kilku lat cieszą się bardzo dużą popularnością klientów. To doskonały sposób na relaks i wspólne spędzenie czasu, kiedy nie ma się go zbyt wiele. Dlatego gabinety tego typu stały się nieodzowną częścią naszych Instytutów – wyjaśnia Zofia Bydałek.

Właścicielką Instytutu Yasumi na Powiślu jest Aleksandra Rosa-Zadworna. Franczyzobiorczyni, jak wiele innych osób, zamieniła pracę w korporacji na własny biznes. Oficjalne otwarcie Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi odbyło się 24 kwietnia, chociaż placówka działa już od kilku miesięcy. Na uroczystości pojawiły się znane celebrytki, m.in. Anna Popek, Dorota Gardias i Marcelina Zawadzka. Instytut Zdrowia i Urody na Powiślu to 43 placówka tego typu w Polsce.
(mak)