Konopna Farmacja

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Nowa wchodząca na Polski rynek marka „Konopna Farmacja”, oferująca innowacyjne produkty dermokosmetyczne oraz spożywcze na bazie konopi, poszukuje Franczyzobiorców na terenie całego kraju. Produkty posiadają niezwykłe właściwości dla zdrowia człowieka gdyż zawierają wyłącznie naturalne składniki, a co najważniejsze oparte są na niezwykle rzadkim ekstrakcie  z rośliny konopi bogatym w składnik kannabidiol (CBD) oraz na oleju konopnym, dzięki czemu przejawiają zaskakujące efekty w leczeniu wielu schorzeń i dolegliwości. Konopie to naturalny powrót do przeszłości, który docenia coraz większa rzesza klientów. Konopie to nie narkotyk, a cudowny lek jaki oferuje nam natura.

JEDNOSTKI WŁASNE

Polska 1 - Katowice

Czechy 20

Wielka Brytania 1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

9 - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Gorzów Wlkp, Poznań, Gniezno, Olsztyn, Kraków

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oferujemy pełne wsparcie partnerów franczyzowych od przygotowania lokalu przez pełne szkolenia pracowników po bieżące sprawy prowadzenia działalności oraz pełen know-how produktowy i sprzedażowy.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji to 20 tys. zł netto, na którą składa się opłata licencyjna, dodatkowo pakiet startowy towarów to koszt 10 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • centra dużych miast powyżej 100 tys. Mieszkańców,
  • lokal od 20 do 30 m2.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Carun Farmacja Polska Sp. z o.o.

ul. Konopnickiej 4, 42-660 Kalety

605 744 910

info@carun.pl

carun.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tadeusz Szczepaniak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Konopna Farmacja.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.