abc na kołach

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Abc na kołach to sieć wygodnych, ogólnospożywczych sklepów mobilnych, które regularnie odwiedzają Klientów w najmniejszych miejscowościach w Polsce, gdzie przeważnie brakuje sklepów stacjonarnych.

Abc na kołach to również innowacyjny koncept biznesowy dedykowany każdemu, kto chce zarabiać prowadząc swój biznes mający pozytywny wpływ na rozwój własnego regionu i poprawę jakości życia jego mieszkańców.

Naszą misją jest pomaganie Klientom z odległych miejscowości w zaspokajaniu swoich codziennych, podstawowych potrzeb zakupowych w wygodny i godny

zaufania sposób zapewniając przy tym wysoki standard usług.

Aktualnie prowadzimy sprzedaż na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, śląskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego.

Abc na kołach to innowacyjny pomysł na bezpieczne rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej z niewielkim wkładem finansowym. Jesteśmy pierwszą i jedyną w Polsce siecią sklepów spożywczych na kołach.

Wiemy, że ten biznes ma ogromny potencjał, dlatego zapewniamy stałe wynagrodzenie przez cały okres trwania umowy w wysokości 4 tys. złotych netto plus atrakcyjny system prowizyjny zależny od obrotu sklepu.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Aktualnie współpracuje z nami ponad 100 osób, którym oferujemy prowadzenie sklepu mobilnego. Zapewniamy, m.in. w pełni zatowarowane auto wraz z dofinansowaniem do paliwa, a także komputer i telefon tak, aby pracownicy byli przygotowani do prowadzenia własnego auto-sklepu.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Prowadząc sklep abc na kołach masz zapewnione:

 • gwarantowane i terminowe wynagrodzenie, czyli nie mniej niż 4 tys. złotych netto miesięcznie, 
 • dodatkowo atrakcyjny system prowizyjny
 • umowę na czas nieokreślony, a więc przejrzyste warunki współpracy,
 • benefity (np. opiekę medyczną Medicover, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami)
 • wsparcie ekspertów z dużej firmy o stabilnej pozycji rynkowej

specjalistyczne auto:

 1. wyposażone, m.in. w lodówkę i zamrażarkę, co umożliwia sprzedawanie produktów zachowując ciąg chłodniczy, również w sezonie letnim,
 2. wyposażone w klimatyzację i system ogrzewania, który uprzyjemnia pracę o każdej porze roku,
 3. pełne zatowarowanie sklepu, więc nie musisz ponosić kosztów.
 4. ubezpieczone w OC i AC, więc nie musisz się martwić o losowe zdarzenia na drodze,
 5. zawierające kompletny system kasowy,
 6. miesięczne dofinansowanie do paliwa, więc nie musisz dokładać do biznesu.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

abc na kołach Sp. z o.o.

ul. Wiśniowa 11
, 62-052 Komorniki;
biuro w Warszawie:
Marynarska Business Park,
ul. Taśmowa 7A, 02-677 Warszawa

500 063 241

kontakt@abcnakolach.pl

abcnakolach.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do abc na kołach.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma abc na kołach Sp. z o.o. (ul. Wiśniowa 11
, 62-052 Komorniki;
biuro w Warszawie:
Marynarska Business Park,
ul. Taśmowa 7A, 02-677 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego abc na kołach oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie abcnakolach.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.