abc na kołach

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

abc na kołach to sieć wygodnych, ogólnospożywczych sklepów mobilnych, które regularnie odwiedzają Klientów w najmniejszych miejscowościach w Polsce, gdzie przeważnie brakuje sklepów stacjonarnych.

Abc na kołach to również innowacyjny koncept biznesowy dedykowany każdemu, kto chce zarabiać prowadząc biznes mający pozytywny wpływ na rozwój własnego regionu i poprawę jakości życia jego mieszkańców.

Naszą misją jest pomaganie Klientom z odległych miejscowości w zaspokajaniu swoich codziennych, podstawowych potrzeb zakupowych w wygodny i godny zaufania sposób zapewniając wysoki standard usług w racjonalnych cenach.

Aktualnie prowadzimy sprzedaż na terenie województwa mazowieckiego , łódzkiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, śląskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego.

abc na kołach to innowacyjny pomysł na bezpieczne rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej z niewielkim wkładem finansowym. Jesteśmy pierwszą i jedyną w Polsce siecią sklepów spożywczych na kołach.

Wiemy, że ten biznes ma ogromny potencjał, dlatego gwarantujemy stałe wynagrodzenie przez cały okres trwania umowy w wysokości 4 tys. złotych netto plus atrakcyjny system prowizyjny zależny od obrotu sklepu.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

100 aut

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Prowadząc sklep abc na kołach masz zapewnione:

 • Gwarantowane wynagrodzenie nie mniej niż 4 tys złotych netto miesięcznie,
 • Dodatkowo atrakcyjny system prowizyjny,
 • Umowę na czas nieokreślony,
 • Opiekę medyczną Medicover dla Ciebie i Twojej rodziny (tylko osoby dorosłe)
 • Wsparcie dużej firmy o stabilnej pozycji rynkowej:
 1. przejrzyste warunki współpracy,
 2. terminowe wypłaty.
 • Specjalistyczne auto:
 1. z co miesięcznym dofinansowywaniem do paliwa, więc nie musisz dokładać do biznesu,
 2. z pełnym, dopłaconym zatowarowaniem sklepu, więc nie musisz ponosić kosztów. Pokrywamy również część strat z przeterminowanymi produktami,
 3. wyposażone m.in. w lodówki, zamrażarkę, co umożliwia sprzedawanie produktów zachowując ciąg chłodniczy również w sezonie letnim,
 4. wyposażone w klimatyzację i system ogrzewania, który uprzyjemnia pracę o każdej porze roku,
 5. ubezpieczone w OC i AC więc nie musisz się martwić o losowe zdarzenia na drodze,
 6. z kompletnym systemem kasowym.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

abc na kołach Sp. z o.o.

ul. Wiśniowa 11
, 62-052 Komorniki;
biuro w Warszawie:
Marynarska Business Park,
ul. Taśmowa 7A, 02-677 Warszawa

500 063 241

kontakt@abcnakolach.pl

abcnakolach.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do abc na kołach.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma abc na kołach Sp. z o.o. (ul. Wiśniowa 11
, 62-052 Komorniki;
biuro w Warszawie:
Marynarska Business Park,
ul. Taśmowa 7A, 02-677 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego abc na kołach oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie abcnakolach.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.