abc na kołach

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Abc na kołach to sieć wygodnych, ogólnospożywczych sklepów mobilnych, które regularnie odwiedzają klientów w najmniejszych miejscowościach. Sklepy mobilne abc na kołach docierają w miejsca gdzie przeważnie brakuje sklepów stacjonarnych.

Aktualnie prowadzimy sprzedaż na terenie województwa mazowieckiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego. Planujemy otwarcia na terenie przyległych województw.

Abc na kołach to pomysł na bezpieczne rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.Wiemy, że ten biznes ma ogromny potencjał dlatego gwarantujemy stałe wynagrodzenieprzez cały okres trwania umowy, a także atrakcyjny system prowizyjnyzależny od zaangażowania. Przeciętne wynagrodzenie oscyluje w granicach 3-4 tys. zł netto, jednak najlepsi otrzymują nawet 6-7 tys. zł netto. Zapewniamy Przedstawicielom elastyczne godziny pracy oraz dni wolne, w których sprzedaż nie musi być prowadzona. 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

30

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Osoba podejmująca współpracę z abc na kołach zostaje Przedstawicielem i częścią naszego zespołu. 

Abc na kołach ma silne wsparcie Grupy Eurocash S.A., firmy o stabilnej pozycji rynkowej co automatycznie przekłada się m.in. na terminowe i zgodne z umową płatności. 

Nasi Przedstawiciele otrzymują wszystko co potrzebne do codziennej pracy:

  • specjalistyczne, zatowarowane auto (Przedstawiciele nie płacą za towar);
  • comiesięczne dofinansowanie do paliwa 
  • system kasowy (laptop, skaner, drukarkę) i smartfon. 

Przedstawiciele w każdym momencie mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony zespołu abc na kołach we wszystkich codziennych problemach (np. z towarem czy awariami), a także w doborze i zmianach tras. Specjaliści abc na kołach dostarczają materiały reklamowe i dbają o promocję sklepów. Zapewniamy nie tylko szkolenia początkowe, ale także systematyczne spotkania z trenerem wewnętrznym. Oferujemy stabilne, przejrzyste i pewne warunki współpracy.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

abc na kołach sp. z o.o.

ul. Wiśniowa 11
, 62-052 Komorniki;
biuro w Warszawie:
Marynarska Business Park,
ul. Taśmowa 7A, 02-677 Warszawa

500 063 241

Magdalena.Dudek@eurocash.pl

abcnakolach.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do abc na kołach.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.