Stokrotka

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sieć supermarketów i marketów oferująca gotową koncepcję detaliczną, w skład której wchodzą unikalne, przetestowane rozwiązania operacyjne, handlowe i marketingowe stworzone z myślą o właścicielach sklepów spożywczo-przemysłowych. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu organizator sieci stwarza możliwość zarabiania na prowadzeniu własnego biznesu, z gwarancją bezpieczeństwa, jaką daje partnerska franczyza ze Stokrotką. Organizator posiada w ofercie ponad 12 tys. indeksów oraz bogatą ofertę produktów marki własnej.

JEDNOSTKI WŁASNE

977

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

86

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Kompleksowe wparcie Franczyzobiorców: sieć logistyczna na terenie całego kraju, stały grafik i częste dostawy, sprawdzona polityka asortymentowa, szeroka oferta produktów marki własnej, dedykowane dla każdego sklepu wsparcie marketingowe, stała opieka Doradcy Klienta, dostęp do przetestowanych standardów sieci, sprawdzone rozwiązania IT, zaplecze szkoleniowe dla personelu.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • inwestycja początkowa: ustalana indywidualnie dla każdej placówki,
  • opłata wstępna: 2 tys zł,
  • opłata bieżąca: 0,5 proc. obrotu.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • posiadanie prawa do lokalu o powierzchni nie mniejszej niż 140 mkw,
  • stabilna sytuacja finansowa,
  • otwartość i gotowość do przyjęcia sprawdzonych i nowoczesnych standardów stosowanych w sklepach Stokrotka.​
  • mile widziane doświadczenie w branży FMCG.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Stokrotka Sp. z o.o.

Projektowa 1, 20-209 Lublin

515 110 003

franczyza@stokrotka.pl

franczyza.stokrotka.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Stokrotka.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Stokrotka Sp. z o.o. (Projektowa 1, 20-209 Lublin). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Stokrotka oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie franczyza.stokrotka.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.