Natura&Zdrowie

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Franczyza Natura&Zdrowie - Twój biznes odporny na kryzys w stabilnej branży

Sieć Natura&Zdrowie jest polską szybko rozwijającą się firmą, której misją jest kompleksowe wspieranie społeczeństwa w drodze do zdrowia za pomocą naturalnych produktów i terapii. Chcemy stworzyć silną współpracująca ze sobą sieć sklepów zielarskich i ekologicznych które swoją przewagę rynkową będą budować jakością dostępnych towarów, nowoczesnym marketingiem oraz wspólną polityką zakupową. Chcemy dzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem, chcemy wspierać polskie przedsiębiorstwa działające w naszej branży. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz , czy już od wielu lat prowadzisz sklep zielarski bądź ekologiczny – nasza franczyza to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki nam zaczniesz lub rozwiniesz swój biznes na odpowiednim poziomie. Każdemu Partnerowi pomagamy na każdym etapie działalności – od momentu rozpoczęcia - po codzienną pracę.

Otwórz z nami franczyzę Natura&Zdrowie i stań się odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

30

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wsparcie dla partnerów

 • Opieka doświadczonego  koordynatora rozwoju rynku franczyzowego
 • Priorytetowy DOSTĘP - współpracując z nami otrzymasz priorytetowy dostęp do oferowanego przez nas asortymentu dzięki czemu zmniejszysz ryzyko samodzielnego działania na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.
 • Stały RABAT – otrzymasz od nas STAŁY RABAT oraz wyjątkowo korzystne warunki zakupu w naszej hurtowni.  

WSPARCIE MARKETINGOWE:

 • Ogólnopolska REKLAMA - Możliwość umieszczenia adresu i rekomendacji Twojego sklepu w wydawanym przez nas ogólnopolskim magazynie Natura&Zdrowie.
 • Comiesięczne akcje PROMOCYJNE - dostarczymy Ci bezpłatne gazetki oraz ulotki promocyjne, doskonale wiemy że na początku działalności brakuje czasu na akcje promocyjne, dlatego oferujemy Ci nasze doświadczenie i pomoc w dotarciu do jak największej liczby potencjalnych klientów
 • Materiały wspierające sprzedaż - dostarczymy Ci materiały edukacyjne dla Twoich klientów, BONY RABATOWE, PROMOCYJNE CENY NA DANE PRODUKTY
 • Otrzymasz nasze wsparcie również w kampaniach na mediach społecznościowych oraz 
 • Promocje na naszym ogólnopolskim portalu Natura&Zdrowie

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Miesięczna opłata licencyjna – tylko 150 złotych 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Czego oczekujemy:

 • Lokalu o powierzchni minimum 20m2
 • Miesięcznego zatowarowania w naszej hurtowni Green Port, który ustalany jest indywidualnie w zależności od potencjału sprzedażowego sklepu
 • Zaangażowania i aktywnego uczestnictwa w akcjach promocyjnych i marketingowych

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Green Port Team sp. z o.o.

Ul. Matuszewska 20, 03-876 Warszawa

793-187-845

damian.pawlak@greenport.pl

greenport.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Damian Pawlak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Natura&Zdrowie .

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Green Port Team sp. z o.o. (Ul. Matuszewska 20, 03-876 Warszawa ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Natura&Zdrowie oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie greenport.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.