26.12.2005

Pierwsze franczyzowe Leśne Runo

Leśne Runo otworzyło w połowie listopada pierwszą franczyzową restaurację. Jest zlokalizowana w miejscowości Kajew koło Krośniewic przy stacji paliw Delfin.

Poszukiwania franczyzobiorców Leśne Runo rozpoczęło już na początku 2003 roku. Po prawie trzech latach otwarto wreszcie pierwszą franczyzową restaurację. Mieści się w małej miejscowści Kajew koło Krośniewic przy stacji paliw Delfin. Obecnie funkcjonuje 6 restauracji Leśne Runo (w tym 5 zlokalizowanych przy głównych trasach samochodowych).

Leśne Runo powstało jako odpowiedź polskiej gastronomii na ofertę zachodnich restauracji typu fast - food. Przygotowując ofertę Leśnego Runa i sposób podania potraw przedstawiciele firmy postanowili udowodnić, że tradycyjne polskie potrawy mogą być podawane szybko i smacznie - niekoniecznie polski obiad musi wiązać się z kilkudziesięciominutowym oczekiwaniem na posiłek. Szybkość obsługi w Leśnym Runie jest możliwa dzięki temu, że 80 proc. produktów jest dowożonych już gotowych do restauracji, także trzeba je tylko podgrzać.

Wnętrze restauracji Leśne Runo, na pierwszym planie kosz z jabłkami.

Zarówno w wystroju, jak i w wyborze potraw, Leśne Runo stawia na polskość. Dlatego w menu można znaleźć pierogi, placki ziemniaczane i gołąbki, a na ścianach warkocze czosnku. Ceny dań obiadowych wahają się od 5 do 15 zł.

Info: Leśne Runo