Leasing stworzony dla franczyz!

Osoby zakładające własny biznes na licencji franczyzowej poszukują źródeł finansowania inwestycji. LeaseLink przygotował ofertę finansowania zakupu środków trwałych dostosowaną do specyfiki franczyzy.
 

Rynek usług finansowych tak jak inne branże przeżywa teraz okres intensywnego pojawiania się technologicznych usprawnień oraz nowych rozwiązań ułatwiających dostępność produktów zachwycających swoją użytecznością i ceną. Z kolei usługi bankowe na całym świecie odrywają się od banków i konserwatywnych instytucji finansowych. Aktualnym trendem jest wykorzystanie know-how i najnowocześniejszej technologii, aby oferować klientom i partnerom usługi ściśle dopasowane do ich modeli biznesowych w sposób niespotykanie prosty, przejrzysty i tani.

Przykładem firmy wpisującej się w ten nurt jest LeaseLink. To firma leasingowa oparta w całości o polski kapitał, ale pod względem produktów i zaawansowania rozwiązań będąca w światowej czołówce branży leasingowej. Firma LeaseLink jako pierwsza i jedyna na świecie uczyniła z usługi leasingowej metodę płatności za zakupy środków trwałych przedsiębiorców w sklepach internetowych, a także punktach sprzedaży stacjonarnej.

Procedura leasingowa odbywa się w dedykowanej aplikacji on-line. Niewymagane są żadne dokumenty ani informacje o przychodach, dochodach czy majątku. Nie ma również sztywnych kryteriów związanych z okresem prowadzenia działalności przez klienta oraz branży, w której działa. Co ważne dla LeaseLink nie stanowi żadnego ograniczenia rodzaj finansowanego przedmiotu. Może to być wyposażenie, oprogramowanie, urządzenie lub cokolwiek innego, co jest środkiem trwałym o wartości znajdującej się w przedziale 1-50 tys. zł netto.

Płatność LeaseLinkiem jest również niezwykle szybka. Partner po wypełnieniu 4 pól zapoznaje z ofertą klienta, a ten może dowolnie dopasować harmonogram spłat do swoich potrzeb i wypełnić formularz on-line w dowolnym miejscu i czasie, co trwa nie więcej niż 5 minut. Po przejściu weryfikacji nie dalej niż po 10 minutach, klient otrzymuje decyzję kredytową oraz dokumenty umowy leasingowej do akceptacji. W LeaseLink wypełnienie procedury jest nie tylko niezwykle proste i szybkie (15 minut), ale także jest to jedyna firma leasingowa na świecie działająca 24 h/7.

LeaseLink poprzez swoje rozwiązania i produkt świetnie wpisuje się w potrzeby franczyz. Z jednej strony umożliwia franczyzobiorcom sfinansowanie inwestycji (ponadto opłaty leasingowe mogą oni wpisywać w koszty prowadzenia działalności), zaś z drugiej franczyzodawcy dzięki LeaseLink mogą optymalizować koszty wejścia do inwestycji oraz rozwoju i unowocześniania formatu oferowanego franczyzobiorcy. Również wszelkie wydatki związane z zakupem urządzeń lub wyposażenia franczyzodawca może oferować jako miesięczną opłatę swojemu kontrahentowi, zamiast obciążać go jednorazowym wydatkiem. Warto również nadmienić, że franczyzodawca może załatwić leasing swojemu franczyzobiorcy nawet przez telefon w ciągu kilku minut.

Uznanie LeaseLinku jako efektywnego partnera i leasingodawcy, który wspiera sprzedaż, a także rozwój biznesu w kanale B2B znajduje odzwierciedlenie w blisko 1,5 tysiąca współpracujących z nim sklepów internetowych, stacjonarnych oraz pośredników sprzedających tę usługę. Na wykorzystanie tej metody płatności w swoich modelach działalności zdecydowały się takie firmy jak choćby Eden Springs The Water&Coffee Company, która wraz z abonamentem kawowym oferuje klientom ekspresy w leasingu. Ponadto jeden z największych polskich i międzynarodowych banków – Raiffesien, włączył do portfolio swoich produktów leasing w LeaseLink.

Wiecej szczegolow na www.leaselink.pl

Hubert Więckowicz
GSM: +48 666 840 821