Na całym świecie pod logo Mrs. Sporty działa ponad 600 klubów fitness dla kobiet. W Polsce firma ma 44 placówki.
Wtorek
20.06.2017
Moda na bycie fit trwa w najlepsze. Franczyzodawca sieci klubów fitness Mrs. Sporty wie, jak na niej zarobić.
 

Koncepcja treningowa Mrs. Sporty została stworzona we współpracy ze Stefanie Graf i Instytutem Profilaktyki i Rehabilitacji w Kolonii. Lokal, w którym będzie działał klub Mrs. Sporty, musi znajdować się na osiedlu, na parterze z dużymi witrynami i mieć 120-150 m2 powierzchni. Na inwestycję franczyzobiorca musi mieć co najmniej 140 tys. zł, bo sprzęt może wziąć w leasing. Opłata wstępna wynosi 60 tys. zł, a bieżąca 8 proc. od obrotu netto (2,3 proc. z tej opłaty przeznaczane jest na fundusz marketingowy).

Franczyzodawca swoją ofertę biznesowe kieruje przede wszystkim do osób zainteresowanym sportem, które chcą budować własna firmę i zachęcać kobiety do prowadzenia zdrowego trybu życia. Dobrze, aby potencjalny franczyzobiorca wykazywał się zdolnościami organizacyjnymi, umiejętnością pracy w grupie, dużym zaangażowaniem oraz rzetelnością. W trakcie współpracy zobowiązany jest do aktywnego uczestnictwaw życiu codziennym klubu czyli: prowadzenia treningów, osobistych spotkań z trenerami, planowaniem wspólnie z centralą celów dla klubu i zespołu. Powinien brać też udział w kongresach i warsztatach wzbogacających wiedzę oraz podnoszących umiejętności zarządzania zespołem.

Na całym świecie pod logo Mrs. Sporty działa ponad 600 klubów fitness dla kobiet. W Polsce firma ma 44 placówki.

Cały czas otwieramy nowe kluby, ostatnio w: Częstochowie, Łodzi, Radomiu, Warszawie, Legionowie i we Wrocławiu. Wzbogaciliśmy nasz koncept o aplikację proponującą m.in. zestawy żywieniowe na cały tydzień dla naszych klubowiczek. Dzięki temu jeszcze łatwiej jest im schudnąć. Poza tym wprowadzamy nowe, coraz bardziej zaawansowane sprzęty do naszych klubów – mówi Marta Kozierska-Anders, dyrektor Mrs.Sporty Sp. z o.o.

Marka należy do Polskiej Organizacji Franczyzodawców, skupiającej wiarygodnych dawców licencji.


POPULARNE NA FORUM

Franczyza fitness

Witam, Czy ktoś Państwa miał okazję zostać franczyzobiorcą Studio Figura? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tą formą biznesu , ale nie wiem czy na pewno jest to...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.12.2021
Zamiast etatu, własny salon urody

Biznes przyjemny i opłacalny, to super pomysł! Yasumi to znana marka więc klientki chetnie chodzą do ich babinetów...wiem bo mam trzy :)

8 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Opinie o współpracy z Yasumi

Posiadam trzy gabinety Yasumi obecnie i jestem zadowolona ze współpracy. Bardzo dużo pomagaja na początku przed otwarciem a po otwarciu również jest stała opieka. Mam...

4 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Gabinet kosmetyczny

Bardzo popularne są obecnie salony stylizacji paznokci. Niskie nakłady finansowe aby otworzyć Studio Paznokcia i łatwy dostęp do oferty szkoleniowej powoduje coraz...

33 wypowiedzi
ostatnia 15.02.2020
Trening z maszyną

Ja bym chciała z czegoś takiego skorzystać, ale ceny niestety powalają na kolana.

19 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Zamiast etatu, własny salon urody

Jeśli tylko czuje się ktoś na siłach do rozkręcania takiego biznesu i przede wszystkim, zna się na tym to jak najbardziej.

8 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Opinie o współpracy z Yasumi

Witam. Czy współpraca z yasumi się opłaca ? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy. Proszę o odp.

4 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019
Manicure "pod ręką"

bez przesady

3 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018