Na całym świecie pod logo Mrs. Sporty działa ponad 600 klubów fitness dla kobiet. W Polsce firma ma 44 placówki.
Wtorek
20.06.2017
Moda na bycie fit trwa w najlepsze. Franczyzodawca sieci klubów fitness Mrs. Sporty wie, jak na niej zarobić.
 

Koncepcja treningowa Mrs. Sporty została stworzona we współpracy ze Stefanie Graf i Instytutem Profilaktyki i Rehabilitacji w Kolonii. Lokal, w którym będzie działał klub Mrs. Sporty, musi znajdować się na osiedlu, na parterze z dużymi witrynami i mieć 120-150 m2 powierzchni. Na inwestycję franczyzobiorca musi mieć co najmniej 140 tys. zł, bo sprzęt może wziąć w leasing. Opłata wstępna wynosi 60 tys. zł, a bieżąca 8 proc. od obrotu netto (2,3 proc. z tej opłaty przeznaczane jest na fundusz marketingowy).

Franczyzodawca swoją ofertę biznesowe kieruje przede wszystkim do osób zainteresowanym sportem, które chcą budować własna firmę i zachęcać kobiety do prowadzenia zdrowego trybu życia. Dobrze, aby potencjalny franczyzobiorca wykazywał się zdolnościami organizacyjnymi, umiejętnością pracy w grupie, dużym zaangażowaniem oraz rzetelnością. W trakcie współpracy zobowiązany jest do aktywnego uczestnictwaw życiu codziennym klubu czyli: prowadzenia treningów, osobistych spotkań z trenerami, planowaniem wspólnie z centralą celów dla klubu i zespołu. Powinien brać też udział w kongresach i warsztatach wzbogacających wiedzę oraz podnoszących umiejętności zarządzania zespołem.

Na całym świecie pod logo Mrs. Sporty działa ponad 600 klubów fitness dla kobiet. W Polsce firma ma 44 placówki.

Cały czas otwieramy nowe kluby, ostatnio w: Częstochowie, Łodzi, Radomiu, Warszawie, Legionowie i we Wrocławiu. Wzbogaciliśmy nasz koncept o aplikację proponującą m.in. zestawy żywieniowe na cały tydzień dla naszych klubowiczek. Dzięki temu jeszcze łatwiej jest im schudnąć. Poza tym wprowadzamy nowe, coraz bardziej zaawansowane sprzęty do naszych klubów – mówi Marta Kozierska-Anders, dyrektor Mrs.Sporty Sp. z o.o.

Marka należy do Polskiej Organizacji Franczyzodawców, skupiającej wiarygodnych dawców licencji.