Obecnie sieć liczy 20 placówek franczyzowych, w tym trzy znajdujące się w Hotelach SPA Dr Irena Eris oraz trzy placówki partnerskie – Dr Irena Eris Beauty Partner.
Środa
10.01.2018
Franczyzodawca Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris szuka franczyzobiorców w Łodzi, Lublinie i Katowicach. Ile trzeba zainwestować?
 

W Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris wykonywane są zabiegi kosmetyczne, konsultacje i zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej oraz manikiur i pedikiur. Pierwszy Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris powstał w 1997 roku. Obecnie sieć liczy 20 placówek franczyzowych, w tym trzy znajdujące się w Hotelach SPA Dr Irena Eris oraz trzy placówki partnerskie – Dr Irena Eris Beauty Partner.

Chcemy nadal powiększać sieć partnerską zarówno Kosmetycznych Instytutów, jak i gabinetów Beauty Partner. Skupiamy się na pozyskiwaniu nowych franczyzobiorców, ale bardzo selektywnie, dbając o zachowanie standardów sieci – mówi Donata Zawisza, kierownik ds. kluczowych klientów Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris.

Idealny partner marki powinien posiadać doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu oraz rozumieć specyfikę oferowanych usług, a także orientować się w branży kosmetycznej. Dodatkowo powinien dysponować lokalem o powierzchni od 150 do 200 m2, najlepiej usytuowanym w centrum miasta, na parterze. Atutem będą duże witryny i dostępne miejsca parkingowe. Lokal może się też mieścić w prestiżowym centrum handlowym w mieście zamieszkałym przez co najmniej 150 tys. mieszkańców.

Kandydaci na franczyzobiorców mogą liczyć m.in. na bezpłatne szkolenia dla siebie i pracowników przez cały okres trwania umowy, centralne działania marketingowe i PR. Franczyzodawca zapewnia też jednolitą politykę cenową i spójną ofertę zabiegową. Gwarantuje także wyłączność terytorialną

Minimalny koszt inwestycji to ok. 200 tys. zł przeznaczony na profesjonalne wyposażenie gabinetów. Całość inwestycji uzależniona jest od projektów i aranżacji wnętrza w określonym standardzie lokalu.


POPULARNE NA FORUM

Franczyza fitness

Witam, Czy ktoś Państwa miał okazję zostać franczyzobiorcą Studio Figura? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tą formą biznesu , ale nie wiem czy na pewno jest to...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.12.2021
Zamiast etatu, własny salon urody

Biznes przyjemny i opłacalny, to super pomysł! Yasumi to znana marka więc klientki chetnie chodzą do ich babinetów...wiem bo mam trzy :)

8 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Opinie o współpracy z Yasumi

Posiadam trzy gabinety Yasumi obecnie i jestem zadowolona ze współpracy. Bardzo dużo pomagaja na początku przed otwarciem a po otwarciu również jest stała opieka. Mam...

4 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Gabinet kosmetyczny

Bardzo popularne są obecnie salony stylizacji paznokci. Niskie nakłady finansowe aby otworzyć Studio Paznokcia i łatwy dostęp do oferty szkoleniowej powoduje coraz...

33 wypowiedzi
ostatnia 15.02.2020
Trening z maszyną

Ja bym chciała z czegoś takiego skorzystać, ale ceny niestety powalają na kolana.

19 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Zamiast etatu, własny salon urody

Jeśli tylko czuje się ktoś na siłach do rozkręcania takiego biznesu i przede wszystkim, zna się na tym to jak najbardziej.

8 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Opinie o współpracy z Yasumi

Witam. Czy współpraca z yasumi się opłaca ? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy. Proszę o odp.

4 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019
Manicure "pod ręką"

bez przesady

3 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018