Obecnie sieć liczy 20 placówek franczyzowych, w tym trzy znajdujące się w Hotelach SPA Dr Irena Eris oraz trzy placówki partnerskie – Dr Irena Eris Beauty Partner.
Środa
10.01.2018
Franczyzodawca Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris szuka franczyzobiorców w Łodzi, Lublinie i Katowicach. Ile trzeba zainwestować?
 

W Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris wykonywane są zabiegi kosmetyczne, konsultacje i zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej oraz manikiur i pedikiur. Pierwszy Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris powstał w 1997 roku. Obecnie sieć liczy 20 placówek franczyzowych, w tym trzy znajdujące się w Hotelach SPA Dr Irena Eris oraz trzy placówki partnerskie – Dr Irena Eris Beauty Partner.

Chcemy nadal powiększać sieć partnerską zarówno Kosmetycznych Instytutów, jak i gabinetów Beauty Partner. Skupiamy się na pozyskiwaniu nowych franczyzobiorców, ale bardzo selektywnie, dbając o zachowanie standardów sieci – mówi Donata Zawisza, kierownik ds. kluczowych klientów Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris.

Idealny partner marki powinien posiadać doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu oraz rozumieć specyfikę oferowanych usług, a także orientować się w branży kosmetycznej. Dodatkowo powinien dysponować lokalem o powierzchni od 150 do 200 m2, najlepiej usytuowanym w centrum miasta, na parterze. Atutem będą duże witryny i dostępne miejsca parkingowe. Lokal może się też mieścić w prestiżowym centrum handlowym w mieście zamieszkałym przez co najmniej 150 tys. mieszkańców.

Kandydaci na franczyzobiorców mogą liczyć m.in. na bezpłatne szkolenia dla siebie i pracowników przez cały okres trwania umowy, centralne działania marketingowe i PR. Franczyzodawca zapewnia też jednolitą politykę cenową i spójną ofertę zabiegową. Gwarantuje także wyłączność terytorialną

Minimalny koszt inwestycji to ok. 200 tys. zł przeznaczony na profesjonalne wyposażenie gabinetów. Całość inwestycji uzależniona jest od projektów i aranżacji wnętrza w określonym standardzie lokalu.