Zainwestuj w piękno

Rosną w siłę / Obecnie marka posiada 55 salonów własnych oraz 209 franczyzowych.
Kobiety pokochały polską markę bieliźnianą ESOTIQ. Obecnie posiada ona 55 salonów własnych oraz 209 franczyzowych. I szuka kolejnych franczyzobiorców.
 

Marka ESOTIQ z powodzeniem rozwija się na polskim rynku. W ciągu kilkunastu lat wyrosła na niekwestionowanego lidera branży bieliźnianej w Polsce  początkowo w ramach struktury LPP SA, 
a od 2011 roku jako niezależna firma.

Obecnie marka posiada 55 salonów własnych oraz 209 franczyzowych. Firma notuje dynamiczny rozwój sieci w Polsce oraz poza jej granicami – posiada salony na terenie Ukrainy i Niemiec, a także w Rosji, Mołdawii i Białorusi. Koncept aranżacyjny sklepów zmieniał się wraz z rozwojem i ewolucją potrzeb klientek. Początkowo przytulny buduar, aktualnie stał się przyjemnym salonem w nowoczesnej odsłonie. 

Marka koncentruje się w na zaspokojeniu potrzeb klientek, dlatego salony ESOTIQ stanowią komfortowe i przyjazne miejsce, pozwalające w miłej atmosferze dopasować idealną bieliznę. 

Dziś klient modowy jest bardzo świadomy, ma stały dostęp do informacji oraz inspiracji. Oczekuje szybkich reakcji na zmieniające się trendy. A naszym zadaniem jest za nimi nadążać. Dlatego zespół projektowy ESOTIQ każdego dnia pracuje nad profesjonalnym i konkurencyjnym produktem. Co więcej, od wielu lat współpracujemy z top modelką Joanną Krupą oraz Sandrą Kubicką, dzięki którym nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna mówi Agata Werner, dyrektor sieci sprzedaży ESOTIQ. 

Sprawdzony know-how przy relatywnie niskich nakładach finansowych gwarantuje partnerom spółki ESOTIQ & HENDERSON satysfakcjonujący biznes. Salony ESOTIQ znajdują się w galeriach handlowych większych miast, a także w mniejszych miejscowościach, gdzie otwierane są salony franczyzowe. Marka zapewnia merytoryczną opiekę podczas całego okresu trwania umowy we wszystkich obszarach działania salonu. System franczyzowy odpowiada na potrzeby osób, które pragną samodzielnie prowadzić biznes, jak również dla tych, którzy traktują salon jako inwestycję. Dzięki wsparciu regionalnych kierowników sprzedaży współpraca przebiega pomyślnie, bezpiecznie i satysfakcjonująco. Franczyza ESOTIQ to działalność dla osób, chcących się rozwijać oraz pełnych inicjatywy – niekoniecznie posiadających wcześniejsze doświadczenie. 

Zachęcamy do kontaktu osoby, które pragną realizować wspólnie marką ESOTIQ swoje ambicje 
i plany.


Dla wygody klientek / Koncept aranżacyjny sklepów zmieniał się wraz z rozwojem i ewolucją potrzeb klientek. Początkowo przytulny buduar, aktualnie stał się przyjemnym salonem w nowoczesnej odsłonie.