Spory wybór / GPoland w swoim portfolio posiada już ponad 70 brandów.
Niedziala
16.06.2019
– Przyszli franczyzobiorcy marki GPoland mają do wybory aż cztery modele współpracy – mówi Monika Szurgot, menedżer ds. rozwoju GPoland.
 

Marka GPoland stworzyła projekt salonów multibrandowych Made in G rozwijanych na zasadzie franczyzy. Jakie możliwości współpracy mają franczyzobiorcy?
Możliwości współpracy z nami jest dużo. Pierwszą jest otwarcie sklepu monobrandowego. Kolejną – sklepu multimarkowego z kilkoma markami w jednym sklepie. Multimarka, która występuje pod szyldem Made in G jest rozłożona na cztery modele: Made in G Premium, Made in G Accessories, Made in G Denim i Made in G Fast Fashion.

GPoland w swoim portfolio posiada już ponad 70 brandów. Franczyzobiorca może swobodnie dobierać marki?
Podpowiadamy jakie marki sprzedadzą się najlepiej w danej lokalizacji. Brand menedżer pilnuje, aby towar był dobierany odpowiednio do sklepu i do lokalizacji. Jesteśmy elastyczni we współpracy. Warunki ustalamy indywidualnie z klientem.

Gdzie szukacie  potencjalnych franczyzobiorców?
W miastach od 100 tys. mieszkańców. Ale nie zamykamy się także na mniejsze miejscowości. Na pewno franczyzobiorcy z małych miast (do 50 tys.) będą bardziej zainteresowani otwarciem salonu Fast Fashion, w których kolekcje zmieniają się co miesiąc lub półtora miesiąca. Towar szybciej rotuje, a ceny odzieży są atrakcyjniejsze. Natomiast oferta premium jest kierowana do większych miast, choć nie tak dużych, aby mógł tam powstać sklep monobrandowy.  

A jakie są koszty inwestycji?
Te zależą od modelu. Jeśli mówimy o monomarkach, to franczyzobiorca musi byś przygotowany na kwotę ok.  miliona złotych wkładu własnego. Sieć salonów Made in G jest już tańsza. M in G Premiom i Accessories zaczyna się od kwoty 500 tys. zł. Fast Fashion i koncept Denim od  300 tys. zł.

Rozmawiała Maryla Pałasz


Monika Szurgot, menedżer ds. rozwoju GPoland / "Podpowiadamy jakie marki sprzedadzą się najlepiej w danej lokalizacji. Brand menedżer pilnuje, aby towar był dobierany odpowiednio do sklepu i do lokalizacji".

POPULARNE NA FORUM

Cropp Town w katalogu franczyz i systemów partnerskich

Podbijam pytanie i czy to dobry moment zeby wchodzic w taki biznes czy lepiej w gastronimie na przyklad, bo ludzie czescie jedza niz ciuchy kupują?

3 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Moodo - czy warto inwestować?

Co mysliucie o tym w miescie 65 tyś mieszkancow? Mysle nad tym, bo to w miare proste lub mysle o jakiejs prostej gastronmii. Co polecacie?

88 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Jak założyć stronę Online z luksusową odzieżą?

Po co jest to forum? Czlowiek zadaje normalne pytanie, a tu Pan Barabasz jakis samozwacznczy szeryf mody luksusowej po jednym wpisie stwierdza "nie masz zielonego pojecia" i w...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Okazja - outlet odzieżowy

Ostatni wpis z 2013, a data z tego roku? oc co tutaj chodzi? Ktos usunal ostatni wpis z: 29.05.2020 WTF?

43 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Moodo- czy warto ?

Czy opłaca się współpraca na zasadzie franczyzy z moodo? Czy ktoś współpracuje i mógł by się podzielić opinią czy warto inwestować?

1 wypowiedzi
ostatnia 06.04.2020
Moodo - czy warto inwestować?

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć kto współpracuje z moodo na zasadach franczyzy ? Jaki jest koszt inwestycji, jak układa się współpraca i czy się opłaca

88 wypowiedzi
ostatnia 06.04.2020
Jak założyć stronę Online z luksusową odzieżą?

wybacz ale nie masz zielonego pojęcia i mam pytanie co chcesz zaproponować dostawcom aby uzyskać możliwość sprzedaży ich produktów ?

3 wypowiedzi
ostatnia 10.03.2020
Jak założyć stronę Online z luksusową odzieżą?

Witajcie, myślę nad założeniem strony internetowej online z luksusowymi markami odzieżowymi. Coś typu np. Vitkac bądź Farfetch. Miał ktoś kiedyś do czynienia z...

3 wypowiedzi
ostatnia 20.02.2020