Spory wybór / GPoland w swoim portfolio posiada już ponad 70 brandów.
Niedziala
16.06.2019
– Przyszli franczyzobiorcy marki GPoland mają do wybory aż cztery modele współpracy – mówi Monika Szurgot, menedżer ds. rozwoju GPoland.
 

Marka GPoland stworzyła projekt salonów multibrandowych Made in G rozwijanych na zasadzie franczyzy. Jakie możliwości współpracy mają franczyzobiorcy?
Możliwości współpracy z nami jest dużo. Pierwszą jest otwarcie sklepu monobrandowego. Kolejną – sklepu multimarkowego z kilkoma markami w jednym sklepie. Multimarka, która występuje pod szyldem Made in G jest rozłożona na cztery modele: Made in G Premium, Made in G Accessories, Made in G Denim i Made in G Fast Fashion.

GPoland w swoim portfolio posiada już ponad 70 brandów. Franczyzobiorca może swobodnie dobierać marki?
Podpowiadamy jakie marki sprzedadzą się najlepiej w danej lokalizacji. Brand menedżer pilnuje, aby towar był dobierany odpowiednio do sklepu i do lokalizacji. Jesteśmy elastyczni we współpracy. Warunki ustalamy indywidualnie z klientem.

Gdzie szukacie  potencjalnych franczyzobiorców?
W miastach od 100 tys. mieszkańców. Ale nie zamykamy się także na mniejsze miejscowości. Na pewno franczyzobiorcy z małych miast (do 50 tys.) będą bardziej zainteresowani otwarciem salonu Fast Fashion, w których kolekcje zmieniają się co miesiąc lub półtora miesiąca. Towar szybciej rotuje, a ceny odzieży są atrakcyjniejsze. Natomiast oferta premium jest kierowana do większych miast, choć nie tak dużych, aby mógł tam powstać sklep monobrandowy.  

A jakie są koszty inwestycji?
Te zależą od modelu. Jeśli mówimy o monomarkach, to franczyzobiorca musi byś przygotowany na kwotę ok.  miliona złotych wkładu własnego. Sieć salonów Made in G jest już tańsza. M in G Premiom i Accessories zaczyna się od kwoty 500 tys. zł. Fast Fashion i koncept Denim od  300 tys. zł.

Rozmawiała Maryla Pałasz


Monika Szurgot, menedżer ds. rozwoju GPoland / "Podpowiadamy jakie marki sprzedadzą się najlepiej w danej lokalizacji. Brand menedżer pilnuje, aby towar był dobierany odpowiednio do sklepu i do lokalizacji".

POPULARNE NA FORUM

Top Secret

No to fakt, tylko potem tragicznie wygląda jak są rozmiary od 34 do 46 i wieszaki ledwo mieszczą się ...

2 wypowiedzi
ostatnia 13.05.2019
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

jak masz na to fajny pomysł to warto

32 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2019
Moodo - czy warto inwestować?

w mieście 10 tys jakoś hula juz rok , jestem pracownikiem, i myślę o otwarciu w miescie 30 tys

86 wypowiedzi
ostatnia 20.03.2019
GPoland

Dzień Dobry, Szukam właścicieli sklepów, które współpracują lub współpracowały z GPoland. Jakie doświadczenia ze współpracy? Czy możecie się podzielić?

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Również bardzo bym prosila o wiecej informacji na temat współpracy z firmą Esotiq, będę wdzieczna Mój e-mail martusia5465@gmail.com

26 wypowiedzi
ostatnia 04.02.2019
Emporio Armani czy Armani Exchange który sklep się opłaca?

Witam czy ktoś z Państwa już otworzył sklep z tą marka ? Która marka się opłaca i jak wyglada franczyzna z tą marka?

1 wypowiedzi
ostatnia 26.01.2019
Salon300+ miejscowość podwarszawska

Prowadzę sklep odzieżowy ponad 300 m2 + duży magazyn. Od kilkunastu lat franczyza znanej marki odzieżowej. Dostałem wypowiedzenie franczyzy. Najchętniej wpuściłbym...

1 wypowiedzi
ostatnia 10.01.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Marek Markowski bardzo prosze o pilny kontakt. Do konca tygodnia musze podjac decyzje w sprawie franczyzy Esotiq. mtroch@op.pl fb marietta. troch

26 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019