Interes w dobrym stylu

Jednorazowa opłata / Franczyzodawca pobiera od partnera jednorazową opłatę licencyjną w wysokości 10 tys zł.
Poniedziałek
09.09.2019
Franczyzodawca Grupy Vistula pobiera od partnera jednorazową opłatę licencyjną w wysokości 10 tys. zł. Co oferuje w ramach pakietu franczyzowego?
 

Franczyzodawca Vistuli, Bytomia i Wólczanki szuka licencjobiorców w miastach poniżej 100 tys. mieszkańców. Obecnie z markami Grupy Vistula współpracuje ponad 400 partnerów.  Placówki franczyzowe naszych marek otwierane są w miastach, gdzie dotąd nie było sklepów pod naszymi szyldami. Idealny franczyzobiorca to przede wszystkim osoba chętna do otwarcia salonu w centrum handlowym. Salony z naszymi markami otwieramy również w sklepach przyulicznych – mówi Katarzyna Piszczek, dyrektor ds. franczyzy Grupa Vrg.  Wybór padł na te lokalizacje, przede wszystkim ze względu na wygodę naszych klientów, łatwy dojazd i dostęp do szerokiego asortymentu, jaki oferują galerie. Klienci, wybierając jeden z produktów z naszej oferty, czy jest nim garnitur czy też koszula, często szukują jeszcze produktów uzupełniających ich out fit – tłumaczy Katarzyna Piszczek.

Wysokość kwoty inwestycji zależy od marki otwieranego salonu oraz stanu lokalu. Przewidywana kwota inwestycji dla salonu Vistuli wynosi maksymalnie 2,9 tys. zł za 1 m2. Dla butiku Wólczanki nie więcej niż 3,9 zł za 1 m2, natomiast dla salonu Bytom, nie przekracza kwoty 2,5 tys. zł za 1 m2. Franczyzodawca pobiera od partnera jednorazową opłatę licencyjną w wysokości 10 tys zł.

Franczyzodawca ma konkretne wymagania dotyczące metrażu salonu dla poszczególnych marek. Dla marki Vistula preferowany jest lokal od 90 do 130 m2, dla marki Wólczanka idealny salon powinien mieć od 25 do 35 m2, natomiast dla marki Bytom od 80 do 120 m2.  – Franczyzobiorcy zobowiązani są do prowadzenia salonów oraz butików zgodnie z naszymi standardami, zależy nam, aby punkty franczyzowe nie odbiegały wyglądem od naszych salonów firmowych –  mówi Katarzyna Piszczek. Franczyzodawca oferuje pomoc w znalezieniu lokalizacji oraz gotowy projekt aranżacji wnętrza.  W zamian za współpracę partnerowi oferujemy prowizję od sprzedaży rzędu nie mniej niż 30 proc. od obrotu miesięcznego  dodaje Katarzyna Piszczek.

W ramach pakietu franczyzowego franczyzodawca zapewnia sprzęt komputerowy i oprogramowanie, szkolenia, wsparcie marketingowe, dostęp do narzędzi marketingowych i sprzedażowych, wsparcie regionalnego dyrektora sprzedaży oraz opiekę visual merchandisera. Największym i jednym z najbardziej istotnych wyzwań jest negocjacja odpowiedniej stawki czynszowej w centrach handlowych, dlatego w tym zakresie przyszły franczyzobiorca również może liczyć na wsparcie ze strony spółki – zapewnia Katarzyna Piszczek.


Partner poszukiwany / Franczyzodawca Vistuli, Bytomia i Wólczanki szuka licencjobiorców w miastach poniżej 100 tys. mieszkańców

POPULARNE NA FORUM

Cropp Town w katalogu franczyz i systemów partnerskich

Podbijam pytanie i czy to dobry moment zeby wchodzic w taki biznes czy lepiej w gastronimie na przyklad, bo ludzie czescie jedza niz ciuchy kupują?

3 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Moodo - czy warto inwestować?

Co mysliucie o tym w miescie 65 tyś mieszkancow? Mysle nad tym, bo to w miare proste lub mysle o jakiejs prostej gastronmii. Co polecacie?

88 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Jak założyć stronę Online z luksusową odzieżą?

Po co jest to forum? Czlowiek zadaje normalne pytanie, a tu Pan Barabasz jakis samozwacznczy szeryf mody luksusowej po jednym wpisie stwierdza "nie masz zielonego pojecia" i w...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Okazja - outlet odzieżowy

Ostatni wpis z 2013, a data z tego roku? oc co tutaj chodzi? Ktos usunal ostatni wpis z: 29.05.2020 WTF?

43 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Moodo- czy warto ?

Czy opłaca się współpraca na zasadzie franczyzy z moodo? Czy ktoś współpracuje i mógł by się podzielić opinią czy warto inwestować?

1 wypowiedzi
ostatnia 06.04.2020
Moodo - czy warto inwestować?

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć kto współpracuje z moodo na zasadach franczyzy ? Jaki jest koszt inwestycji, jak układa się współpraca i czy się opłaca

88 wypowiedzi
ostatnia 06.04.2020
Jak założyć stronę Online z luksusową odzieżą?

wybacz ale nie masz zielonego pojęcia i mam pytanie co chcesz zaproponować dostawcom aby uzyskać możliwość sprzedaży ich produktów ?

3 wypowiedzi
ostatnia 10.03.2020
Jak założyć stronę Online z luksusową odzieżą?

Witajcie, myślę nad założeniem strony internetowej online z luksusowymi markami odzieżowymi. Coś typu np. Vitkac bądź Farfetch. Miał ktoś kiedyś do czynienia z...

3 wypowiedzi
ostatnia 20.02.2020