Klient biznesowy / Franczyzobiorcy UVC-MED klientów mogą szukać m.in. wśród biur, urzędów, sklepów, banków, lokali gastronomicznych czy hoteli, szkół, przedszkoli.
Wtorek
23.06.2020
Franczyzobiorcy marki UVC-MED będą zarabiać na dezynfekcji pomieszczeń. W dobie strachu przed koronawirusem biznes może być dochodowy.
 

Dezynfekcja to słowo, które ostatnio na stałe weszło do codziennego słownika. I nie chodzi wyłącznie o dezynfekcję rąk. Firma UVC-MED to polski producent urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji pomieszczeń metodą UV. Nie da się zaprzeczyć, że w obecnym czasie to bardzo poszukiwany produkt.
– Technologia lamp UV-C jest rekomendowana przez Główny Inspektorat Sanitarny w Polsce oraz inne instytucje na świecie, jako najskuteczniejsza forma eliminacji koronawirusów. Nasze lampy dezynfekują powierzchnie i sterylizują powietrze, w ciągu kilku minut w stu procentach eliminując obecność COVID-19. Nie są w żaden sposób szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia, jak to bywa w przypadku środków chemicznych. Od razu po zakończeniu ich pracy można wejść do dezynfekowanego pomieszczenia – podkreśla Sebastian Fryze, franczyzodawca marki UVC-MED. – Oprócz wirusów, usuwają też grzyby, pleśnie.

Klienci są wszędzie

Marka UVC-MED poszukuje franczyzobiorców, którzy będą świadczyć usługi dezynfekcji za pomocą jej urządzeń. Mogą to być indywidualne osoby, a także firmy. Partner nie musi inwestować w zakup lamp. Może wypożyczyć dwa urządzenia, wpłacając w zamian kaucję w wysokości 10 tys. zł. Umowa podpisywana jest na 18 miesięcy, licencjobiorcy mogą negocjować wyłączność na danym terenie. Gdzie szukać klientów?
– Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z obecnością dużych grup ludzi. To mogą być biura, urzędy, sklepy, placówki pocztowe, banki, ale też lokale gastronomiczne czy hotele, szkoły, przedszkola. Usługę można powtarzać w razie potrzeby, niektóre firmy czy instytucje podpisują stałe zlecenia na wykonywanie dezynfekcji w określonych odstępach czasu – mówi Sebastian Fryze. – Do tej pory z tego typu usług korzystali klienci biznesowi, ale mam sygnały, że pojawia się zainteresowanie ze strony właścicieli domów jednorodzinnych.

Szkolenie z certyfikatem

Urządzenia UVC-MED działają na prąd.
– Franczyzobiorcom zapewniamy szkolenia z obsługi sprzętu, zakończone uzyskaniem certyfikatu. Po naszej stronie leży też serwisowanie aparatury – dodaje Sebastian Fryze.

Poza kaucją nie ma żadnych opłat na starcie. Comiesięczna opłata franczyzowa to 2 tys. zł netto. Ceny usług dezynfekcyjnych są ustalane za 1 m2 i zależą od wielkości dezynfekowanej powierzchni.

– Na zyski można liczyć w bardzo szybkim czasie, zwłaszcza że franczyzobiorcy nie ponoszą praktycznie żadnych kosztów stałych – przekonuje franczyzodawca.

Istnieje też możliwość zakupu sprzętu na własność.

 

WIZYTÓWKA UVC-MED

Producent urządzeń do dezynfekcji metodą uv.

  • miesięczna opłata franczyzowa: 2 tys. zł netto
  • 10 tys. zł kaucji za wypożyczenie dwóch urządzeń do dezynfekcji
  • umowa franczyzowa na 18 miesięcy

Sebastian Fryze, franczyzodawca UVC-MED / "Nasze lampy dezynfekują powierzchnie i sterylizują powietrze, w ciągu kilku minut w stu procentach eliminując obecność COVID-19".

POPULARNE NA FORUM

Punkt przesyłek kurierskich

ja poznałem histroie moich dwóch ostatnich paczek wysyłałem radio i mikroskop zapakowane w pudełka zmierzyłem wymiary wpisałem wyliczyło mi za jedna paczke 25zl za...

68 wypowiedzi
ostatnia 22.04.2020
Co sądzicie o myjni bezdotykowej??

No właśnie podobnie jaki Nikola polecam dodatkowe sprzęty, takie jak odkurzacze, np. udoskonalenie w postaci możliwości płatności kartą.... takie niewielu z nas ma przy...

33 wypowiedzi
ostatnia 19.12.2019
Biznes na spółkę z franczyzodawcą

też przyklaskuję pomysłowi z wynajmem w selfstorage, dobrze pomyślane :)

13 wypowiedzi
ostatnia 20.01.2019
Biznes na spółkę z franczyzodawcą

też korzystam z kryspinowskiego magazynu less mess, tzn korzystałem kilka miesięcy temu, bardzo dobra jakośc usługi, jak zajdzie potrzeba to mam sprawdzony magazyn, żeby...

13 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2019
Dom starców - biznes przemilczany

Dobry wieczór, czytam Państwa komentarze i skóra mi cierpnie jak pomyślę, że za parę miesięcy będę musiała oddać moją chorą na Alzheimera Mamę do domu seniora....

13 wypowiedzi
ostatnia 05.01.2019
Dom starców - biznes przemilczany

Nie w każdym domu opieki dzieje się źle. Ja mam matkę w ZOLu Dom Rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim i tam nie można się do niczego przyczepić. Starsze osoby mają...

13 wypowiedzi
ostatnia 23.12.2018
Biznes na spółkę z franczyzodawcą

jakmieszkasz w krakowie i po drodze Ci do Kryspinowa to spróbuj Less Mess ;)

13 wypowiedzi
ostatnia 08.12.2018
Przychodnia Medyczna - franczyza

teraz to same apteki i przychodnie, spoleczenstwo sie starzeje

4 wypowiedzi
ostatnia 20.11.2018