Poznaj franczyzę Intermarché i Bricomarché

Środa
02.12.2020
Chcesz zainwestować w supermarket spożywczy albo w sklep z branży dom i ogród? Muszkieterowie zapraszają na bezpłatny webinar 10 grudnia.
 

W kontekście dynamicznych zmian, jakie zachodzą na rynku pracy i w niektórych sektorach gospodarki, wiele osób zastawia się jak pokierować swoją dalszą ścieżką rozwoju. Uruchomienie swojego biznesu lub zmiana branży prowadzenia działalności gospodarczej, to scenariusze rozpatrywane aktualnie przez aktywnych zawodowo i biznesowo.

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom, Grupa Muszkieterów organizuje internetowy, bezpłatny webinar, w trakcie którego szczegółowo przedstawione zostaną zasady współpracy w ramach franczyzy Intermarché (supermarkety spożywcze) i Bricomarché (supermarkety z branży „dom i ogród). Natomiast osoby prowadzące własne, niezależne sklepy pozyskają wiedzę na temat możliwości przyłączenia się do jednego ze znaków Grupy Muszkieterów. 

Zapisz się na bezpłatny webinar

Grupa Muszkieterów zrzesza prawie 300 niezależnych polskich przedsiębiorców, którzy prowadzą blisko 370 sklepów sieci Intermarché i Bricomarché, a także prawie 70 przymarketowych stacji paliw pod szyldem Intermarché.  W 2019 roku Muszkieterowie wypracowali 7,74 mld złotych obrotów. Obecnie Grupa Muszkieterów jest 45. największą firmą na polskim rynku w rankingu „Rzeczpospolitej” („Lista 500”).

ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ INTERMARCHÉ lub BRICOMARCHÉ

– Dzięki odpowiedniemu programowi szkoleń przygotowujemy kandydatów do prowadzenia przedsiębiorstw jakim są supermarkety Intermarché i Bricomarché. W trakcie prowadzenia sklepu franczyzobiorcy otrzymują od Grupy Muszkieterów kompleksowe wsparcie, zachowując przy tym niezależność w zarządzaniu swoim biznesem. To, co nas wyróżnia od innych systemów to podwójny status członków Grupy, którzy są jednocześnie franczyzobiorcami oraz franczyzodawcami, ponieważ mają realny wpływ na kształt całej organizacji. Więcej szczegółów i informacji na temat zasad współpracy w ramach naszego modelu franczyzowego przedstawimy podczas webinaru, który zaplanowaliśmy na 10 grudnia – powiedział Bartłomiej Tarłowski, kierownik działu Rekrutacji i Szkoleń Franczyzobiorców w Grupie Muszkieterów.

PODSTAWOWE WYMAGANIA dla FRANCZYZOBIORCY

  • minimalny wkład własny: 400 tys. zł,
  • wiek powyżej 25 lat,
  • posiadanie cech przedsiębiorcy oraz ogólnych kompetencji biznesowych,
  • gotowość do prowadzenia własnego, rodzinnego przedsiębiorstwa,
  • akceptacja zasad funkcjonowania w Grupie, które zostały zapisane w Karcie Muszkietera,
  • ukończenie pięciomiesięcznego szkolenia teoretyczno-praktycznego,
  • gotowość do ewentualnej zmiany miejsca zamieszkania,
  • akceptacja umowy gwarantującej przedsiębiorcy dziesięcioletnią współpracę z możliwością jej przedłużenia.

Zapisz się na bezpłatny webinar


Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Praca licencjacka o franczyzie w branży spożywczej

Mogę podpowiedzieć jeżeli chodzi o wady;) ale w wiadomości prywatnej.

2 wypowiedzi
ostatnia 28.02.2021
Sprawdzony format, elastyczne podejście

wow jaki świetny system (oczywiście dla franczyzodawcy). Biorco jak masz nadmiar gotówki, lubisz pracować 17h/dobę i lubisz spłacać długi ten system jest dla Ciebie:)

1 wypowiedzi
ostatnia 28.02.2021
Piekarnia - franczyza

Witam z chęcią dowiem się czegoś więcej na temat prowadzenia piekarni ( franczyzy ) Putka ; Grzybki

2 wypowiedzi
ostatnia 24.02.2021
Praca licencjacka o franczyzie w branży spożywczej

Witam, Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej w branży spożywczej, i głównie skupiam się na franczyzach Żabki oraz Carrefour. Czy przedsiębiorcy korzystający z...

2 wypowiedzi
ostatnia 31.01.2021
Husse (sprzedaż karmy) - opinie

Polecam współpracę z firmą HUSSE w Polsce wszystko jest ok wkład na wejście nie wielki. Plusem jest to że jak znajdziesz klienta raz i wypróbuję karmę HUSSE to na 80...

11 wypowiedzi
ostatnia 07.01.2021
Husse (sprzedaż karmy) - opinie

Witam Poszukuje opinii na temat współpracy z firmą Husse. Czy ktoś może się wypowiedzieć. Dzięki i Pozdrawiam

11 wypowiedzi
ostatnia 02.12.2020
Franczyza z Carrefour

Chcesz pracować na własny rachunek. Nie masz pomysłu na biznes. Carrefour proponuje sprawdzony koncept franczyzowy w trzech formatach: Carrefour Express Convenience -...

1 wypowiedzi
ostatnia 19.10.2020
Liquider Store

Witam. Czy ktoś z państwa podzieli się opinią na temat współpracy z Liquider Store? Jestem zainteresowany, ale chcę wiedzieć jak najwięcej, czy warto, itd.? Bardzo...

1 wypowiedzi
ostatnia 01.07.2020