Kawa z Afryki dobrym dodatkiem do masażu

Piotr Buchalski, twórca i właściciel sieci salonów Orient Massage i Thai Organic oraz Pijalni Ziół Natura Organica / "Nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi plantatorami kawy w Afryce. Kawę będziemy sprowadzali bezpośrednio od tamtejszych producentów i rzemieślniczo wypalali na miejscu w Polsce".
Czwartek
10.03.2022
Piotr Buchalski, twórca i właściciel sieci salonów Orient Massage i Thai Organic oraz Pijalni Ziół Natura Organica wprowadza nowy koncept.
 

Koncept Palarnie Kawy Africa Organic będzie funkcjonował jako część salonów masażu Orient Massage i Thai Organic oraz niezależnie.

– Nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi plantatorami kawy w Afryce. Kawę będziemy sprowadzali bezpośrednio od tamtejszych producentów i rzemieślniczo wypalali na miejscu w Polsce. Postanowiliśmy rozwijać koncept zgodnie z zasadą Fair Profit for Africa, zostawiając znaczną część zysków w Afryce. Uważam, że należy wspierać tamtejszą społeczność i środowisko naturalne, z którego czerpiemy korzyści finansowe – mówi Piotr Buchalski.

Przedsiębiorca wybrał kawę afrykańską, ponieważ jego zdaniem, to najwyższej jakości kawa z najbardziej wyrazistymi nutami owocowymi. To także kawy najzdrowsze, ponieważ pochodzą z naturalnych plantacji, które nie używają pestycydów w odróżnieniu np. od popularnych kaw brazylijskich.

W 2021 roku pod marką Orient Massage i Thai Organic powstało 20 salonów i 21 Pijalni Ziół Natura Organica. Natomiast na przełomie marca i kwietnia 2022 roku na rynku pojawiło się kolejnych dziewięć placówek. Na koniec tego roku ma być 50-60 salonów w Polsce.

Pieniądze na salon

Orient Massage i Thai Organic to sieć pierwszych salonów masażu oraz holistycznych spa, czerpiących z mądrości setek lat medycyny i terapii Wschodu. Techniki masażu i rytuału Orient Massage oraz Thai Organic zostały opracowane przez balijskiego mistrza masażu, a wykonują je certyfikowane terapeutki z wyselekcjonowanych szkół masażu na wyspie Bali i Tajlandii.

Uruchomienie salonu Orient Massage i Thai Organic trwa ok. 3 miesięcy. Koszt inwestycji w model Orient Massage wynosi od 60 do 300 tys. zł. W przypadku Thai Organic, górna granica inwestycji wynosi 250 tys. zł. Cena zależy od wielkości powierzchni lokalów.

 

WIZYTÓWKA ORIENT MASSAGE I THAI ORGANIC

Sieć salonów masażu.

Koszt inwestycji:

  • Orient Massage wynosi od 60 do 300 tys. zł
  • Thai Organic, górna granica inwestycji wynosi 250 tys. zł

Liczba punktów:

  • 20 salonów Orient Massage i Thai Organic
  • 21 Pijalni Ziół Natura Organica

Stały rozwój / W 2021 roku pod marką Orient Massage i Thai Organic powstało 20 salonów i 21 Pijalni Ziół Natura Organica. Natomiast na przełomie marca i kwietnia 2022 roku na rynku pojawiło się kolejnych dziewięć placówek.
doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Franczyza fitness

Witam, Czy ktoś Państwa miał okazję zostać franczyzobiorcą Studio Figura? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tą formą biznesu , ale nie wiem czy na pewno jest to...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.12.2021
Zamiast etatu, własny salon urody

Biznes przyjemny i opłacalny, to super pomysł! Yasumi to znana marka więc klientki chetnie chodzą do ich babinetów...wiem bo mam trzy :)

8 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Opinie o współpracy z Yasumi

Posiadam trzy gabinety Yasumi obecnie i jestem zadowolona ze współpracy. Bardzo dużo pomagaja na początku przed otwarciem a po otwarciu również jest stała opieka. Mam...

4 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Gabinet kosmetyczny

Bardzo popularne są obecnie salony stylizacji paznokci. Niskie nakłady finansowe aby otworzyć Studio Paznokcia i łatwy dostęp do oferty szkoleniowej powoduje coraz...

33 wypowiedzi
ostatnia 15.02.2020
Trening z maszyną

Ja bym chciała z czegoś takiego skorzystać, ale ceny niestety powalają na kolana.

19 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Zamiast etatu, własny salon urody

Jeśli tylko czuje się ktoś na siłach do rozkręcania takiego biznesu i przede wszystkim, zna się na tym to jak najbardziej.

8 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Opinie o współpracy z Yasumi

Witam. Czy współpraca z yasumi się opłaca ? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy. Proszę o odp.

4 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019
Manicure "pod ręką"

bez przesady

3 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018