Środa
12.06.2024
Alior Bank kusi potencjalnych franczyzobiorców dofinansowaniem do nowych placówek partnerskich. Swój bank można mieć w zasadzie za darmo.
 

Alior Bank to jeden z najbardziej doświadczonych franczyzodawców w branży finansowej. Swoją sieć partnerską rozwija od 15 lat. Potencjalny franczyzobiorca, który chce zainwestować w dwustanowiskową placówkę partnerską Alior Banku o powierzchni 45 mkw., musi dysponować kwotą ok. 40 tys. zł. Franczyzodawca wyciąga jednak rękę do ludzi przedsiębiorczych, którym brakuje kapitału na pokrycie kosztów otwarcia placówki partnerskiej. Do pozyskania jest nawet 40 tys. zł, czyli tyle, ile wynosi minimalna inwestycja w placówkę Alior Banku.

- Obecnie sytuacja na rynku jest ustabilizowana, co sprzyja podejmowaniu nowych wyzwań i decyzji biznesowych - mówi Julianna Surma, dyrektor regionu północnego placówek partnerskich Alior Bank. - W związku z tym, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, którzy mają doświadczenie w branży finansowej i pomysł na to, jak prowadzić placówkę partnerską banku. Muszą nas jednak przekonać do tego pomysłu.

Julianna Surma zaznacza, że pula budżetowa programu jest ograniczona, więc poza dobrym pomysłem zdecyduje kolejność zgłoszeń, a dofinansowanie mogą uzyskać zarówno nowi, jak i obecni partnerzy zainteresowani rozwojem prowadzonego biznesu. - Program Alior Banku jest świetną okazją, by przy pełnym wsparciu z naszej strony w komfortowych warunkach wystartować z własnym biznesem - podkreśla Julianna Surma. - Partner dzięki dodatkowym środkom finansowym na start, ma możliwość zatrudnienia pracowników z większym doświadczeniem i o wyższych kwalifikacjach. Doświadczona kadra zapewnia skuteczną obsługę osób zainteresowanych ofertą banku z segmentów klienta indywidualnego oraz biznesowego, co pozwala szybciej uzyskać oczekiwane zyski z prowadzonego biznesu.

Julianna Surma dodaje, że posiadanie wybranej przez siebie lokalizacji oczywiście jest atutem, jednak warto być otwartym na inne możliwości. Doświadczeni dyrektorzy regionalni, znając specyfikę lokalnego rynku i jego historię, pomagają w szczegółowej analizie potencjału danej miejscowości.

O dołączenie do sieci i uzyskanie wsparcia mogą wnioskować kandydaci, którzy prowadzą działalność gospodarczą, mają co najmniej średnie wykształcenie, doświadczenie w branży finansowej oraz dysponują lokalem o powierzchni min. 45 mkw. Alior Bank zapewnia szeroki wachlarz produktów dla klienta indywidualnego i biznesowego, wsparcie na każdym etapie współpracy oraz opiekę dyrektora ds. sprzedaży od pierwszego kontaktu z bankiem. Franczyzobiorcy otrzymują wynagrodzenie prowizyjne oparte o wszystkie segmenty oferty, uzupełniane konkursami, akcjami specjalnymi oraz budżetem na działania marketingowe.

Wizytówka Alior Bank 

  • Liczba oddziałów własnych: 178
  • Liczba placówek partnerskich: 341
  • Minimalna kwota inwestycji: 40 tys. zł

 


doradca we franczyzie