4F jedzie na Igrzyska

Polscy sportowcy ubrani w stroje 4F na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver
Wtorek
06.09.2011
Firma OTCF, właściciel marki odzieżowej 4F, została oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej.
 

Marka 4F została oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej podczas igrzysk w Londynie w 2012 roku oraz w Soczi w 2014 roku. Firma zaprojektuje stroje dla sportowców - kolekcje defiladową, w której członkowie reprezentacji olimpijskiej wystąpią na ceremonii otwarcia i zamknięcia imprezy oraz kolekcję sportowo–casualową przeznaczoną do codziennego użytkowania podczas igrzysk.

Firma 4F współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim od 2010 roku. Podczas zeszłorocznych igrzysk w Vancouver polscy olimpijczycy po raz pierwszy wystąpili w strojach marki 4F. Firma ubierała naszych sportowców także na innych imprezach, w tym na Letnich Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Singapurze i na Olimpijskich Festiwalach Młodzieży w Libercu, Szczyrku i Trabzonie.

- Specjalizujemy się w produkcji ubrań dla osób uprawiających sport, zarówno tych, którzy zajmują się tym amatorsko, jak i wyczynowo. Obserwujemy kierunki rozwoju poszczególnych dyscyplin i podążamy za najnowszymi technologiami produkcji odzieży oraz akcesoriów sportowych. Ważna jest dla nas współpraca z czołowymi organizacjami sportowymi i sportowcami, bo dzięki temu znamy ich potrzeby i kierunki rozwoju sportu. W oparciu o tę wiedzę ulepszamy każdą nową kolekcję – mówi Igor Klaja, prezes OTCF Sp. z o.o.

Marka 4F została utworzona siedem lat temu przez firmę 4F, która ma ponad dziesięcioletni staż na rynku odzieży sportowej. Obecnie w Polsce funkcjonuje 37 sklepów własnych, 35 sklepów franczyzowych i 80 stoisk shop-in-shop. W ofercie sklepów oprócz odzieży typowo sportowej znajdują się również kolekcje typu casual.

- Obecność marki 4F na ważnych imprezach sportowych przekłada się na sprzedaż w sklepach franczyzowych. Buduje pozytywny wizerunek firmy w oczach klientów i potencjalnych franczyzobiorców, co, jak można się domyślać, wpływa na zainteresowanie naszymi produktami i konceptem biznesowym - Piotr Beltrani, dyrektor ds. inwestycji i rozwoju w firmie OTCF.

(mk)


Daniel Wilk
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Greenpoint we franczyzie- jak to działa naprawdę?

Czy masz sklep na warunkach Greenpoint? Jak wygląda współpraca? Podobno ta marka się dobrze rozwija. Może znacie więcej szczegółów współpracy poza tymi ogólnymi,...

1 wypowiedzi
ostatnia 16.08.2021
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Myślę, że jest to dobry pomysł na biznes, ale trzeba się czymś wyróżnić. Nie ma sensu sprzedawać ciuchów takich, jakie są w każdym innym sklepie.

37 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2021
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

A chciałabyś sprowadzać odzież czy raczej coś swojego produkować?

37 wypowiedzi
ostatnia 02.02.2021
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Ja myślę, że warto :)

37 wypowiedzi
ostatnia 25.11.2020
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Jeśli czujesz się w tym dobrze, masz sprecyzowany plan i wiesz, jak to zrobić — dlaczego nie! Jeśli natomiast nie do końca wiesz, a z pytań wnioskuję, że chyba tak...

37 wypowiedzi
ostatnia 27.07.2020
Sklep Medicine oraz ich okropne zachowanie względem klienta

Nie spotkałam się nigdy z takim postępowaniem. Co konkretnie było przyczyną odmowy?

4 wypowiedzi
ostatnia 20.07.2020
Cropp Town w katalogu franczyz i systemów partnerskich

Podbijam pytanie i czy to dobry moment zeby wchodzic w taki biznes czy lepiej w gastronimie na przyklad, bo ludzie czescie jedza niz ciuchy kupują?

3 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Moodo - czy warto inwestować?

Co mysliucie o tym w miescie 65 tyś mieszkancow? Mysle nad tym, bo to w miare proste lub mysle o jakiejs prostej gastronmii. Co polecacie?

88 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020