Super biznes!!! Błyskawiczny zwrot inwestycji!
 

Super biznes!!! Błyskawiczny zwrot inwestycji!

Western Chicken to znana sieć restauracji rodem z Dzikiego Zachodu. Przyciąga uwagę klimatycznym stylem oraz menu, w którym królują dania z chrupiącym kurczakiem w złocistej panierce.

Specjalnością restauracji Western Chicken jest wyśmienity kurczak serwowany w zestawach z frytkami, w kubełkach XXL lub w przepysznej tortilli. Ściśle opracowana receptura, odpowiedni dobór świeżych produktów oraz własna metoda marynowania mięsa pozwala uzyskać niesamowitą głębię smaku. Dzięki temu koncept Western Chicken wyróżnia się na rynku i konkuruje z największymi firmami w branży.

Western Chicken to gwarancja doskonałego smaku, który podbija serca nawet najbardziej wymagających smakoszy. Pomysł na serwowanie kurczaka w panierce po amerykańsku w lokalach franczyzowych podbija rynek gastronomiczny. Obecnie pod marką Western Chicken z powodzeniem działa 15 lokali. Koncept oferuje najkorzystniejsze warunki dla osób chcących otworzyć własny biznes. Właśnie w tym tkwi sekret dynamicznego rozwoju sieci.

Głównym założeniem systemu franczyzowego Western Chicken jest umożliwienie franczyzobiorcy otwarcia restauracji przy minimalnym nakładzie finansowym. Najlepszy biznes nie musi oznaczać dużych inwestycji!

Western Chicken

Naszym partnerem może zostać każdy, kto jest przedsiębiorczy oraz chce osiągnąć sukces, nie boi się nowych wyzwań oraz ciężkiej pracy. Nie wymagamy doświadczenia w branży.

Ponadto gwarantujemy:

  • brak opłaty licencyjnej;
  • brak opłaty marketingowej;
  • 100% wsparcia dla naszych partnerów na każdym etapie działania;
  • sprawdzona i jednakowa dla wszystkich punktów sieci receptura;
  • gotowy pomysł gwarantujący pewny zysk;
  • miesięczna opłata franczyzowa w wysokości 800 zł niezależnie od obrotów.

Żeby otworzyć restaurację pod szyldem Western Chicken niezbędny jest lokal o powierzchni minimum 40-50 m2. Przewidywany koszt inwestycji zaczyna się od 30 tys. zł.

Korzyści płynące ze współpracy z Siecią Western Chicken:

  • 100% wsparcia dla Partnerów na każdym etapie działania;
  • wspólne działania marketingowe w ramach marki Western Chicken;
  • sprawdzony model biznesowy;
  • zyski przekraczające oczekiwania inwestorów.
Zapraszamy do współpracy!

 


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Wojtex.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank