Golden Rose

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Golden Rose Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków marki Golden Rose w Polsce. Firma na polskim rynku jest obecna od 2003 roku.

Producentem kosmetyków jest Erkul Cosmetics, jeden z pięciu największych producentów lakierów do paznokci na świecie. Kosmetyki eksportowane są do ponad 90 krajów na pięciu kontynentach.

Oferta: Lakiery do paznokci, kosmetyki kolorowe, akcesoria do manicure i makijażu, linia pielęgnacyjna.

W naszej ofercie znajdują się między innymi: lakiery do paznokci, pomadki, pudry, róże, tusze, eyelinery, podkłady, akcesoria do manicure i makijażu oraz linia pielęgnacyjna. Kosmetyki Golden Rose pomagają kobietom uzyskać upragniony wygląd, podkreślać naturalne atuty ich urody, zmieniać styl i podążać za trendami.

Cel aktywności firmy: Innowacyjność i wysoka jakość produktów za przystępną cenę.

Większość kosmetyków jest produkowana w jednej z najnowocześniejszych fabryk na świecie mieszczącej się w Stambule w Turcji, z kolei produkcję kredek Golden Rose Lipliner & Eyeliner zlecono niemieckiej firmie Stabilo. Istotą produkcji kosmetyków Golden Rose są najwyższej jakości komponenty, dlatego też firma sprowadza je od najlepszych dostawców z Włoch i Francji.

Skład produktów: Regularnie odnawiane i ulepszane receptury produktowe.

O jakości kosmetyków świadczy także ich skład i technologia wytwarzania. Wszystkie produkty Golden Rose poddawane są szczegółowym badaniom dermatologicznym, mikrobiologicznym i testom aplikacyjnym. Co ważne, nie są testowane na zwierzętach. Firma stara się produkować kosmetyki wolne od parabenów, a zatem zdrowe i bezpieczne nawet dla alergików. Z kolei lakiery do paznokci nie zawierają szkodliwego formaldehydu i toluenu.

Nagrody: Wysoką jakość produktów doceniły nasze klientki, partnerzy handlowi oraz środowiska opiniotwórcze, co zaowocowało wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

Najcenniejszymi z nagród są dla nas te przyznawane przez konsumentki. Tylko w 2017 roku produkty Golden Rose zdążyły już zdobyć 8 nagród w różnych plebiscytach, są to m.in. Kosmetyk Wszech Czasów dla pomadki Matte Crayon Lipstick, Najlepszy Produkt w kategorii pomadki do ust dla Longstay Liquid Matte, Srebrna Perła Rynku Kosmetycznego dla Contour Powder Kit w kategorii produkty do konturowania twarzy.

To nie my stanowimy o tym, że jakaś marka jest silna, jakaś słaba, ale o tym decydują klientki kupujące produkty i wybierające daną markę. To dla nich z pasją i sercem tworzymy Golden Rose – mówi Joanna Reczulska Trade Marketing Manager Golden Rose Polska.

JEDNOSTKI WŁASNE

35

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

42

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Zalety współpracy z Golden Rose:

 • prowadzenie sprawdzonego i zyskownego konceptu biznesowego - firma Golden Rose jest obecna na rynku od prawie piętnastu lat,
 • korzystanie z wypracowanej renomy znaku Golden Rose – wysoka znajomość marki wśród konsumentów,
 • franczyzodawca zapewnia konkurencyjne marże gwarantujące dochodowość stoiska,
 • franczyzobiorca  otrzymuje  bezpłatnie do korzystania na czas trwania umowy atrakcyjne stoisko firmowe,
 • franczyzobiorca otrzymuje koszulki firmowe oraz materiały marketingowe,
 • brak opłat bieżących i marketingowych,
 • stabilność  działania - umowa  jest zawierana na 3 lata z możliwością przedłużenia współpracy,
 • niska kwota inwestycji,
 • wszechstronne wsparcie franczyzodawcy. 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

50 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Poszukujemy osób przedsiębiorczych, ambitnych, o zdolnościach menadżerskich, które będą stale podnosić jakość obsługi klienta oraz osobiście zaangażują się w prowadzenie stoiska Golden Rose.

Zainteresowania związane z makijażem i modą sprawią, że prowadzenie tego biznesu będzie jeszcze przyjemniejsze, ale nie jest to wymóg jaki stawiamy naszym franczyzobiorcom.

Zależy nam na współpracy z osobami, które będą przestrzegać zasad określonych w umowie franczyzowej i będą lojalne wobec sieci.

Franczyzobiorcą systemu Golden Rose może zostać każdy kto:

 • Posiada kapitał inwestycyjny na pokrycie opłaty wstępnej, zatowarowanie stoiska i zakup sprzętu komputerowego,
 • Dysponuje wynajętą powierzchnią w centrum handlowym odpowiednią pod stoisko Golden Rose w mieście powyżej 60 tys. mieszkańców,
 • Jest gotowy odbyć program szkoleń w zakresie prowadzenia i zarządzania stoiskiem Golden Rose,
 • Posiada zdolność do samodzielnego prowadzenia własnego przedsiębiorstwa przestrzegając zasad współpracy franczyzowej.

*Nie jest wymagane doświadczenie w branży kosmetyków kolorowych.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Golden Rose Sp. z o. o.

ul. Lodowa 126 A, 93-232 Łódź

(42) 649 06 80

franczyza@goldenrose.pl

goldenrose.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Agnieszka Sęczkowska

kierownik ds. rozwoju sieci detalicznej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Golden Rose.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.