KDF Podatki

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

KDF-Podatki zajmuję się doradztwem w zakresie zwrotu podatku z zagranicznych urzędów finansowych, oraz obsługą wniosków o świadczenia rodzinne osób legalnie pracujących za granicą.. W skład grupy KDF-Podatki wchodzą podmioty z wieloletnim doświadczeniem zajmujące się problematyką zwrotu podatków europejskich. Gwarancją jakości świadczonych przez nas usług jest ciągłe poszerzające się grono klientów, którzy trafiają do nas z rekomendacji innych. Jako profesjonaliści chcemy być bliżej naszych klientów, ponieważ lepsze zrozumienie potrzeb klientów, zapewnia profesjonalną i rzetelną obsługę. KDF Podatki to pewność, bezpieczeństwo, doświadczenie i solidność.

Zostań Partnerem KDF-Podatki

  1. Skontaktuj się z nami – otwórz placówkę KDF-Podatki w swoim mieście.
  2. Istotą współpracy z nami jest pozyskiwanie i obsługa klientów uprawnionych do zwrotu podatku z zagranicy.
  3. Dzielimy się doświadczeniem z naszymi partnerami codziennie, co wpływa na lepszą obsługę i satysfakcję klientów.
  4. Współpraca z KDF-Podatki doskonale uzupełni  ofertę Twojego biura  pośrednictwa pracy, podróży, tłumaczeń, finansowego, rachunkowego, inne.

Szukamy partnerów w następujących miastach:

Zielona Góra , Legnica, Wałbrzych Bielsko-Biała, Nowy Sącz, Krosno, Tarnów, Przemyśl, Radom, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Konin, Bydgoszcz, Toruń, Słupsk, Częstochowa, Elbląg,.

Oraz w innych mniejszych miejscowościach w województwie: lubuskim, dolnośląskim, opolskim, śląskim, świętokrzyskim, małopolskim, podkarpackim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim i pomorskim.

JEDNOSTKI WŁASNE

10

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

21

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • pełne przeszkolenie w zakresie oferowanych usług,
  • wsparcie merytoryczne i techniczne przez cały okres współpracy,
  • dostęp do prostego w obsłudze systemu informatycznego,
  • materiały marketingowe (wizytówki, ulotki, plakaty, kalendarze),
  • wsparcie w działaniach promocyjnych i marketingowych,
  • zapewnienie wyłączności terytorialnej.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Brak opłat licencyjnych.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Posiadanie lokalu własnego bądź wynajmowanego, wyposażonego  w komputer, drukarkę, skaner oraz telefon; stały dostęp do łącza internetowego, rzetelność, zaangażowanie.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

KDF-Podatki Sp. z o.o.

ul. Łokietka 37, 66-400 Gorzów Wlkp.

(95) 728 77 74, 797 194 566

e.sobczak@kdf-podatki.pl

kdf-podatki.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Edyta Sobczak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do KDF Podatki.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma KDF-Podatki Sp. z o.o. (ul. Łokietka 37, 66-400 Gorzów Wlkp.). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego KDF Podatki oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie kdf-podatki.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.