taniarachunkowosc.pl

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Marka taniarachunkowosc.pl® to sieć biur rachunkowych działających na terenie całej Polski, a także za granicą. Zajmujemy się prowadzeniem szeroko rozumianej księgowości, świadczymy usługi kadrowo – płacowe oraz doradzamy osobom, które dopiero chcą wystartować ze swoją działalnością. Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych, jednoosobowych działalności jak i dużych firm. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawiamy na bezpieczeństwo klienta. To w połączeniu z wysoką jakością usług oraz konkurencyjnymi cenami pozwala na szybki rozwój firmy i realizację założonych celów. Pewna i nowoczesna księgowość to przede wszystkim spokój o bezpieczne jutro dla Twojej firmy, ale także oszczędność  czasu, nerwów i pieniędzy.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

100

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Brak opłaty za przystąpienie do sieci;
  • praca pod szyldem znanej i silnej marki;
  • fachowe wsparcie i doradztwo w zakresie prowadzenia biura rachunkowego;
  • korzystanie z wypracowanego i sprawdzonego pomysłu know- how;
  • dostęp do wiedzy i doświadczenia marki;
  • obniżenie kosztów wizerunkowych;
  • korzystanie z marketingu, promocji, reklamy i strony marki taniarachunkowosc.pl® 

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Doświadczenie w branży księgowej;
  • posiadanie własnego lub wynajętego lokalu;
  • ubezpieczenie OC.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Coast Sp. z o.o.

ul. Erazma Ciołka 12/42801-402 Warszawa

601 743 080

biuro@taniarachunkowosc.pl

taniarachunkowosc.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Pytlos

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do taniarachunkowosc.pl.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.