Refan

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Otwórz własną perfumerię i zajmij się sprzedażą wysokiej jakości perfum rozlewanych Refan. Zaoferuj swoim klientom zapachy w konkurencyjnych cenach i w dowolnie wybranych przez nich flakonach i pojemnościach, a szybko staną się oni stałymi bywalcami Twojego punktu.

Oferujemy pomoc na każdym etapie inwestycji oraz wsparcie w reklamowaniu się - również w mediach społecznościowych. Wspólnie dopasujemy inwestycję do Twoich możliwości. Pomożemy uniknąć wielu problemów  i błędów. Wielu naszych Partnerów z sukcesem prowadzi perfumerie, a niektórzy z nich są właścicielami kilku placówek.

Dzięki naszym szkoleniom w łatwy sposób dobierzesz dla każdego jego ulubiony zapach, a zrobisz to według:

 • numerów odpowiedników znanych marek – klient poda markę perfum, z których korzystał do tej pory, a Ty dobierzesz mu zapach ze zbliżoną kompozycją zapachową;
 • odpowiednich grup zapachowych – każde perfumy mają przypisaną kategorię aromatu, więc jeśli klient chce słodki zapach wiesz, że powinieneś sięgnąć np. po perfumy z grupy kwiatowo-owocowej;
 • ulubionych składników – klient lubi np. wanilię i pomarańczę, więc ty pokażesz mu właśnie takie perfumy.

Pomysł na biznes z perfumami, które znasz, lubisz i cenisz!

PROWADZISZ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ? 

Sklep odzieżowy? Drogerię? Sklep z biżuterią? Salon kosmetyczny? Salon fryzjerski? Butik? Sklep z upominkami? Solarium? Kwiaciarnię? Chemię gospodarczą? Inną, która współgra z perfumami 

Z pewnością nieraz myślałeś o dodatkowym asortymencie, który zatrzyma Twoich stałych klientów i przyciągnie nowych. Wprowadzenie dobrego produktu pozwoli zwiększyć Twój zysk bez podnoszenia kosztów stałych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przekonasz się jak łatwo wprowadzić naszą ofertę.  Przeprowadzimy szkolenie dotyczące naszych produktów, doradzimy w istotnych dla Ciebie kwestiach oraz będziemy wspierać w dalszej pracy. Przygotujemy indywidualne reklamy oraz udostępnimy posty na Twojego Facebooka, aby poinformować klientów o nowym asortymencie.

Wystarczy, że wygospodarujesz trochę miejsca w swoim sklepie. Najczęściej wykorzystujemy przestrzeń, która rzadko na siebie odpowiednio zarabia.

SPOTKAJMY SIĘ

Od 2006 roku prowadzimy ogólnopolską sieć sprzedaży wód perfumowanych. Zaufało nam wielu przedsiębiorców, którzy od lat z zadowoleniem sprzedają nasze produkty. Ustalimy wygodny termin i przyjedziemy do Ciebie.  Przeanalizujemy wspólnie dostępne warianty, zrobimy kalkulację i dopasujemy ofertę do Twoich możliwości. W trakcie spotkania przedstawimy i przetestujemy produkty, dzięki czemu będziesz mieć komplet niezbędnych informacji, które ułatwią Ci decyzję o współpracy z nami.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

130 kontrahentów w Polsce

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Już od pierwszego kontaktu inwestorem opiekuje się nasz doświadczony pracownik  Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży.

Pomaga on na każdym etapie współpracy:

 • przedstawienie oferty franczyzowej dla inwestora w dowolnie wybranym przez niego miejscu w Polsce,
 • wsparcia przy otwarciu działalności, czy nawet negocjacjach w centrach handlowych,
 • pomoc w aranżacji punktu,
 • szkolenia produktowe i sprzedażowe personelu i samego inwestora,
 • osobiste wsparcie przy otwarciu placówki.

Ponadto zapewniamy:

 • liczne akcje promocyjne i marketingowe, które pobudzają sprzedaż i związują klientów z danym punktem,
 • elastyczne formy inwestowania dopasowane do możliwości inwestora,
 • indywidualne podejście.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • brak opłat wstępnych oraz licencyjnych,
 • inwestycja od 8,5 tys. zł w przypadku nowego punktu oraz jest uzależniona od wielkości asortymentu,
 • ewentualnie dodatkowo nabycie stoiska, wyspy lub adaptacja lokalu.
 • W przypadku rozszerzenia działalności kwota ta zaczyna się od 5,5 tyś. zł. 

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Szukamy osób przedsiębiorczych, ambitnych, pracowitych, które osobiście zaangażują się prowadzenie punktu Refan. Nie wymagamy doświadczenia w branży kosmetycznej oraz w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Mile widziane wstępne rozeznanie się w ofertach lokalowych, miejsc pod wynajmem oraz innych możliwościach prowadzenia punktu Refan.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Beauty Cosmetics Sp. z o.o.

Sielankowa 7, 55-10 Żerniki Wrocławskie

+48 516 179 503

biznes@refan-polska.com

refan-polska.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jarosław Wójcicki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Refan.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Beauty Cosmetics Sp. z o.o. (Sielankowa 7, 55-10 Żerniki Wrocławskie). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Refan oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie refan-polska.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.