W. Kruk

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

W. Kruk jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Historia przeszło 175 lat to nasza największa duma i najważniejsze dziedzictwo. W blisko 100 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

W. Kruk to ekspert w dziedzinie zegarków. Ponad 175 lat tradycji oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią nas wiarygodnym i profesjonalnym przedstawicielem najlepszych światowych marek zegarkowych: Rolex, Tudor, Omega, Longines, TAG Heuer, Certina, Tissot, IWC, Raymond Weil i wielu innych.

System franczyzowy W. Kruk oparty jest na zasadzie towaru powierzonego. Poszukujemy ludzi i firm z doświadczeniem w projektach franczyzowych, którzy gotowi są dostarczyć najwyższą jakość obsługi klienta prowadząc salon W. Kruk w wybranych miastach poniżej 100 tys. mieszkańców. Interesują nas lokalizacje, w których W. Kruk nie posiada salonów własnych.

Oferujemy najwyższej jakości produkty, know-how najstarszej polskiej marki jubilerskiej oraz profesjonalne rozwiązania biznesowe. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, ogólnopolskie wsparcie marketingowe, bezpośredni nadzór kadry menadżerskiej oraz systemowe rozwiązania gwarantujące poprawne funkcjonowanie całego procesu zakupowo-usługowego.

Franczyzobiorca odpowiedzialny jest za podpisanie umowy najmu, ponosi wszelkie koszty związane z uruchomieniem lokalu oraz wszystkie koszty związane bieżącym funkcjonowaniem salonu W. Kruk.

JEDNOSTKI WŁASNE

Blisko 100

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • wsparcie w wyborze lokalizacji i negocjacjach przy podpisywaniu umowy najmu,
  • doradztwo przy projektowaniu i optymalizacji aranżacji salonu,
  • optymalne zatowarowanie na mkw.,
  • materiały marketingowe oraz kampanie reklamowe w TV, prasie i internecie,
  • akcje promocyjne,
  • program lojalnościowy dla klientów i realizacja zamówień internetowych,
  • sprzęt IT wraz z systemowym wsparciem,
  • realizacja zamówień indywidualnych,
  • obsługa reklamacyjna i usługowa,
  • wsparcie szkoleniowe oraz managerskie.  

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimum 350 tys. zł (6,5 tys. zł netto na mkw.), opłaty licencyjne.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

W. Kruk S.A.

ul. Pilotów 10, 31-462 Kraków

franczyza@wkruk.pl

wkruk.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jan Watychowicz

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do W. Kruk.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma W. Kruk S.A. (ul. Pilotów 10, 31-462 Kraków ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego W. Kruk oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie wkruk.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.