NeoNail

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

NeoNail to międzynarodowa marka kosmetyczna i jeden z liderów na polskim rynku lakierów hybrydowych. Oferuje ponad 2500 produktów, w tym ponad 300 kolorów lakierów hybrydowych oraz niezbędne akcesoria do stworzenia perfekcyjnej stylizacji i pielęgnacji paznokci.  Firma działa na rynku od 12 lat i oferuje osobom przedsiębiorczym możliwość otwarcia własnych punktów sprzedaży w ramach programu franczyzowego. NeoNail należy do firmy Cosmo Group, która posiada w swoim portfolio również inne marki kosmetyczne: NEO Make Up, MylaQ, Black Lashes oraz Revi Titanium Nails.

NeoNail wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, inspiruje i tworzy trendy w stylizacji paznokci. Ofertę wyróżnia szeroka paleta kolorystyczna oraz bogactwo produktów do zdobień. Produkty NeoNail to wysoka jakość, nowoczesność oraz innowacyjne rozwiązania. W ofercie jest ponad 300 zachwycających kolorów lakierów hybrydowych, olśniewające pyłki i akcesoria do zdobień oraz kolekcje stworzone z ambasadorami marki – Joanną Krupą, Kasią Sokołowską, Julią Wieniawą i Dawidem Wolińskim. W asortymencie dostępne są też akcesoria: pędzelki, pilniki, frezarki czy lampy.

Produkty skierowane są do szerokiego grona pasjonatów pielęgnacji: właścicieli oraz pracowników gabinetów kosmetycznych, ośrodków SPA, profesjonalistek z branży manicure, jak i do miłośniczek stylizacji paznokci, które stawiają swoje pierwsze kroki. NeoNail troszczy się też o zdrowie użytkowniczek: lakiery są przebadane dermatologiczne, posiadają atesty, które potwierdzają, że lakiery prawidłowo użytkowane są bezpieczne. 

JEDNOSTKI WŁASNE

157

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

66

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Przekazanie sprawdzonej koncepcji know how i korzystanie z wieloletniego doświadczenia w branży.
 • Cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe.
 • Udział w ogólnopolskich akcjach marketingowych.
 • Gotowy projekt stoiska dopasowany do wymagań centrum handlowego.
 • Sprawne dostawy towaru.
 • Pomoc w zakresie wyboru lokalizacji punktu sprzedażowego.
 • Wsparcie w zakresie aranżacji i zatowoarowaniu stoiska.
 • Brak opłat licencyjnych, marketingowych i za korzystanie z logotypu

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Informacje przekazywane podczas spotkania z kontrahentem.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Lojalność, silna motywacja oraz chęć podejmowania wyzwań.       
 • Atrakcyjna lokalizacja.
 • Posiadanie środków na start biznesu.
 • Przestrzeganie Standardów Obsługi Klienta.
 • Zaangażowanie w budowaniu pozytywnego wizerunku marki. 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Cosmo Group Sp. z o.o. S.K.

ul. Jasielska 10a, 60-476 Poznań

franchising@neonail.pl

neonail.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Sabina Frąckowiak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do NeoNail.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.