Noenail

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Spółka Cosmo Group jest właścicielem jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek handlowych w sektorze kosmetycznym. NeoNail to międzynarodowy brand i lider na polskim rynku lakierów hybrydowych. Oferujemy ponad 2500 produktów, w tym ponad 500 kolorów lakierów do paznokci oraz akcesoria do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Zamiast powielać trendy, wyznaczamy je i zaszczepiamy wśród innych. Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet i światowe trendy w branży kosmetycznej.

Nie od dziś wiadomo, że franczyza to doskonały pomysł na własny biznes. Mając lata doświadczenia, możemy z czystym sumieniem polecić każdemu, kto nosi w sobie ducha przedsiębiorcy, tę formę współpracy.

Doskonale wiemy, że pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy. Właśnie od tego jesteśmy, aby wspierać i inspirować w dążeniu do celu. Z naszym programem franczyzowym pomożemy w stawianiu pierwszych kroków wszystkim tym, którzy chcą prowadzić działalność na własną rękę. Własna firma, nawet ta najmniejsza, daje poczucie niezależności, umożliwia realizację różnorodnych projektów, jak również charakteryzuje się potencjałem na wysokie zarobki.

Proces nawiązania współpracy

 1. Spotkanie informacyjne. Przedstawienie zasad współpracy oraz założeń, celów i misji marki NeoNail.
 2. Podpisanie umowy.
 3. Cykl szkoleniowy, program coachingowy, szkolenia sprzedażowe i produktowe.
 4. Start własnego biznesu.

JEDNOSTKI WŁASNE

150

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

29

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Doradzamy

 • jak otworzyć swoją pierwszą działalność,
 • gdy chcesz zainwestować w firmę dla bliskiej osoby,
 • w jaki sposób przekształcić pasję w biznes,
 • jeśli szukasz nowego pomysłu na rozwój.

Oferujemy

 • z wieloletniego doświadczenia w branży,
 • przekazanie sprawdzonej koncepcji know-how,
 • szkolenia produktowe i sprzedażowe,
 • brak opłat licencyjnych i marketingowych,
 • gotowy projekt stoiska,
 • ogólnopolskie akcje marketingowe.

Pomagamy

 • Przy doborze lokalizacji punktu sprzedażowego,
 • Przy aranżacji i zatowarowaniu stoiska,
 • Na każdym kroku prowadzenia biznesu,
 • W zakresie działań marketingowych i operacyjnych.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwoty inwestycji są bardzo różne, zależnie od wybranej przez licencjodawcę opcji. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy polecić prowadzenie punktu sprzedaży NeoNail każdemu, kto nosi w sobie ducha przedsiębiorcy. Nasza oferta jest elastyczna - szyta na miarę potrzeb i wymagań partnera.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Cosmo Group Sp. z o.o. S.k.

ul. Jasielska 10a, 60-476 Poznań

franchising@cosmogroup.pl

neonail.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Noenail.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Cosmo Group Sp. z o.o. S.k. (ul. Jasielska 10a, 60-476 Poznań). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Noenail oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie neonail.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.