ImportSwiss

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Licytacje pojazdów ze Szwajcarskich ubezpieczalni.

Działamy na rynku od 2013r. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwoliło Nam wypracować zaufanie u Naszych Szwajcarskich kontrahentów. Współpracujemy z różnymi podmiotami działającymi w szeroko pojętej branży motoryzacyjnej. 

JEDNOSTKI WŁASNE

1 (Żabieniec 5, 08-441 Parysów)

INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Pomoc i doradztwo w zakupie pierwszych pojazdów;
  • pomoc w transporcie i załatwieniu formalności

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Opłata wstępna – 5 000 zł

W zależności od zdolności finansowych (ustalenia indywidualne)


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Komputer;
  • stały dostęp do internetu

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Importswiss.pl

Żabieniec 5, 08-441 Parysów

507 452 565, 798 291 715

biuro@importswiss.pl

importswiss.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mateusz Błażejczyk

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do ImportSwiss.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.