Semilac

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Semilac to polska marka należąca do spółki Nesperta Sp. z o.o. (będącej także właścicielem marki hi hybrid), oferująca między innymi najczęściej i najchętniej wybierane lakiery hybrydowe w Polsce*. W jej portfolio znajdują się również profesjonalne produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci oraz kosmetyki kolorowe  o wyjątkowej trwałości. Produkty Semilac, posiadające Raport Bezpieczeństwa, Dermatesty oraz certyfikat ISO 22716:2007, podkreślają kobiece piękno w 35 krajach, na 5 kontynentach**,

 Marka Semilac wyznacza trendy w branży i skutecznie podbija zagraniczne rynki. Spółce nie brakuje  biznesowej intuicji, ale i pomysłów, które zmieniają otoczenie na lepsze - jako jedna z pierwszych marek lakierów hybrydowych rozpoczęła działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, za sprawą których edukuje i aktywizuje przyszłe stylistki paznokci i popularyzuje kobiecą solidarność na rynku pracy. Ich długofalowym celem jest osiągnięcie pozycji lidera rynku kosmetycznego na świecie i stworzenie autentycznej, zaangażowanej społeczności wokół marek z portfolio. W swojej ofercie Semilac posiada blisko 700 produktów, wszystkie dostępne są w sklepie internetowym firmy, na wyspach i w sklepach Semilac oraz w sprawdzonych punktach dystrybucji

Semilac to również Akademia i jej filie w całej Polsce oraz poza jej granicami-miejsce dedykowane miłośnikom perfekcyjnego manicure, dla których jakość świadczonych usług oraz produktów jest pierwszorzędna. Akademia Semilac kładzie duży nacisk na nieustanne rozwijanie  swoich Instruktorów by przekazywana przez nich wiedza wychodziła poza oczekiwania kursantów i klientów. 

Kreują trendy, inspirują oraz szlifują talenty – a wszystko w wyjątkowej atmosferze i wysmakowanych wnętrzach. Pierwsza Akademia Semilac powstała w Poznaniu. Obecnie placówki brandowe marki oferujące najwyższej jakości szkolenia, warsztaty i usługi znajdują się w Warszawie, Kielcach, Szczecinie i Katowicach oraz za granicą w Niemczech.

Spółka dokłada wszelkich starań, by barwne Akademie Semilac i bogate w asortyment wyspy i sklepy pojawiły się na terenie całej Polski, dlatego w 2017 roku stworzyła nowe strategie rozwoju sieci dystrybucji w postaci franczyzy. W ramach tego projektu współpracy proponuje otwarcie wyspy, sklepu lub Akademii Semilac.

*Według badań Kantar Millward Brown aż 67% użytkowniczek hybrydy wybiera lakiery hybrydowe Semilac. Badanie zostało przeprowadzone na reprezentatywnej grupie kobiet w wieku 18-65 lat w listopadzie 2017. 

**Dane z lipca 2018 roku

JEDNOSTKI WŁASNE

3

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

100

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • przemyślane know-how,
 • atrakcyjne warunki współpracy,
 • pomoc w wyborze lokalizacji i przy podpisywaniu umowy najmu,
 • profesjonalne szkolenia i materiały szkoleniowe dla pracowników i franczyzobiorców,
 • ogólnopolska promocja marki,
 • system zarządzania dostawami,
 • pomoc w organizacji przestrzeni przy tworzeniu projektu,
 • bezpłatne stoisko handlowe na czas trwania umowy.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszt otwarcia wyspy:

 • opłata wstępna jednorazowa 30 tys. zł netto,
 • sprzęt komputerowy oprogramowanie,
 • bieżące towarowanie punktu,
 • brak opłat licencyjnych.

Koszt otwarcia sklepu, akademii uzależniony od wielkości lokalu.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • silna motywacja i zaangażowanie w prowadzenie własnego biznesu,
 • gotowość na rozwój i podnoszenie kwalifikacji w organizowanych przez  markę szkoleniach,
 • przestrzegania standardów i procedur obowiązujących w sieci.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Nesperta Sp. z o.o.

ul. Obornicka 7, 62-002 Jelonek

(61) 306 77 72

franczyza@nesperta.com

nesperta.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Paulina Patelka

 Anna Goździor

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Semilac.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Nesperta Sp. z o.o. (ul. Obornicka 7, 62-002 Jelonek). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Semilac oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie nesperta.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.