Kontigo

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Kontigo to sieć sklepów kosmetycznych z profesjonalną obsługą oraz asortymentem w przystępnej cenie. Nazwa sieci pochodzi od słowa contigo, które w języku hiszpańskim i portugalskim oznacza „z tobą”. To komunikat wysyłany wprost do każdej kobiety, która jest w centrum naszej uwagi. Wszystko kręci się wokół niej. To ona jest najważniejsza, i to właśnie z myślą o niej stworzony został nasz koncept. 

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni i atmosfery, w której  każda kobieta może poczuć się wyjątkowo. Czas, który spędza w Kontigo powinien pozwolić jej na oderwanie się od codziennych obowiązków. 

W naszym asortymencie znajduje się wyłącznie szeroka gama produktów kosmetycznych do makijażu oraz pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, a także zapachy i akcesoria. Wśród dostępnych marek są polskie i azjatyckie produkty, a także kosmetyki naturalne. Są to m.in. Moia (do makijażu twarzy), Moov (do ust i paznokci) oraz Mystik Warsaw (do oczu). W naszej ofercie znajdują się również koreańskie produkty, takie jak Missha oraz Holika Holika. Kontigo oferuje również marki własne: Biolove, szampony i odżywki You-Niverse, akcesoria K! oraz serię pędzli do makijażu. W sklepach dostępne są także cenione przez klientki produkty Embroyolisse, Peggy Sage, Neonail, Golden Rose i Miya.

Dokładamy wszelkich starań, by wspierać naszych franczyzbiorców. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z Kontigo, mogą liczyć na intensywne szkolenia makijażowe i sprzedażowe. 

JEDNOSTKI WŁASNE

13 sklepów

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • współfinansowanie wyposażenia sklepu (meble, stanowisko do testowania kosmetyków z naturalnym oświetleniem, strefa do testowania kosmetyków do pielęgnacji ciała i kosmetyków azjatyckich, oznakowanie zewnętrzne: szyld, kaseton, moduł kasowy, regały promocyjne),
  • wsparcie marketingowe (duże kampanie wizerunkowe i sprzedażowe, rozpoznawalna marka franczyzodawcy, gotowe marketingowe drukowane: gazetki,  plakaty, ulotki, wobblery, cenówki - dostarczane przez Kontigo; sprawdzony program lojalnościowy, narzędzia wzmacniające sprzedaż, marketing sensoryczny, udział w eventach organizowanych przez franczyzodawcę) ,
  • wsparcie biznesowe (koordynator sklepu – wsparcie operacyjne, szeroki pakiet intensywnych szkoleń, system motywacyjny dla personelu sklepu, pomoc w wyborze najodpowiedniejszej lokalizacji sklepu, przygotowanie lokalu przed otwarciem, pomoc przy pierwszym zatowarowaniu, codzienne raporty i analizy sprzedażowe, nowoczesne narzędzia prowadzenia i kontroli biznesu: Smart Eye, Forcom, Perspectiv, OBI, obsługę techniczną dedykowanego działu IT, niezawodną logistykę z gwarancją stałych dostaw).

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

220 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • odpowiednie środki finansowe,
  • partnerska współpraca,
  • zachowanie etyki w biznesie,
  • przestrzeganie zasad nowoczesnej franczyzy,
  • wspólne budowanie pozytywnego wizerunku Kontigo,
  • przedsiębiorczość.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Kontigo Sp. z o.o.

ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki

507 010 318

franczyza@kontigo.com.pl

kontigo.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Robert Tadla

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Kontigo.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.