Jak się nie napracować, ale zarobić?

Kup nowy numer "Własny Biznes FRANCHISING" i sprawdź, jak zarabiać bez wysiłku. Dowiedz się, w którą franczyzę z branży usługowej najlepiej zainwestować. Krok po kroku otwieramy też firmę zarządzającą najmem nieruchomości, produkującą meble ze stali oraz samoobsługowy magazyn.
 

„Własny Biznes FRANCHISING” to miesięcznik pomysłów na biznes. Piszemy o franczyzie i własnym biznesie. Tego nie przeczytasz w internecie.

Nr 7/2024 (229)

RAPORT SPECJALNY

Jak się nie napracować, ale zarobić?

Biznes, który przynosi co miesiąc dochody bez żadnego wysiłku, to marzenie każdego z nas. Czy to w ogóle możliwe? Jak najbardziej! Podpowiadamy, jak zarobić i się przy tym zbytnio nie napracować.

SUPERTEMAT

Usługi w dobrej formie

Franczyzowe sieci usługowe, które idą z duchem czasu, rozwijają się prężnie. Z kim warto 
dzisiaj współpracować?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Profesjonalne zarządzanie najmem

Zarządzanie najmem to wciąż jeszcze rozwijająca się usługa 
na polskim rynku. Kto może się tym zajmować i czy łatwo w tej branży zdobyć klientów?

Produkujemy meble ze stali 

Klienci szukają mebli z metalu według indywidualnych projektów, oryginalnych i niebanalnych, za które gotowi są zapłacić więcej niż za oferty z sieciówek. 

Inwestujemy w magazyny samoobsługowe

Citybox24.pl tworzy sieć magazynów samoobsługowych. 
To biznes dla pasywnych inwestorów. Na czym polega współpraca?

BIZNES NA SZPILKACH

Pieniądze ze sznurka

Makrama może być dobrym pomysłem na biznes dla osób uzdolnionych artystycznie. Ręcznie robione, oryginalne produkty z makramy są coraz bardziej popularne i sprzedają się za wysoką cenę. Rozpoczęcie tego rodzaju działalności nie wymaga dużego kapitału na start.

MĘSKI BIZNES

Z podkową na szczęście

Podkuwacz to obecnie poszukiwany fachowiec, na rynku nie ma ich zbyt wielu. Tymczasem odpowiednie podkowy są dla konia tym, czym buty dla człowieka, dlatego m.in. właściciele stajni czy ośrodków jeździeckich poszukują specjalistów w tej branży.

BIZNES STYLE

Muzyką prosto w klienta

Podejmując decyzje zakupowe, klienci nieświadomie wykorzystują zmysł słuchu. 
Dlatego potencjał muzyki wykorzystywany jest w marketingu sensorycznym i reklamie. Właściwy jej dobór jest kluczem do sukcesu, więc marki chętnie zatrudniają gwiazdy do promocji.

STEKI MENEDŻERA

Poprzeczka podniesiona wysoko

Depilacja.pl to spółka, która rośnie w siłę na rynku beauty. Kieruje dwoma markami z tej branży, a każda z nich proponuje zupełnie inną ofertę.

MÓJ FRANCHISING

Partnerstwo na lata

Franczyza Alior Banku liczy już 15 lat. Niektórzy franczyzobiorcy są w sieci od początku. Marta Radziwiłko, jedna z pierwszych franczyzobiorczyń marki, mówi, że nigdy się nie zawiodła i ciągle się rozwija.

WŁASNY BIZNES

Sportowiec to solidny biznesmen

– Zainwestowałem w branżę kosmetyczną, ponieważ wiem, jak powinien dbać o siebie prawdziwy facet. Proponuję takie produkty, po które sam bez wahania sięgnąłbym w sklepie – mówi Artur Szpilka, jeden z czołowych polskich bokserów.

ABC FIRMY

Uwikłani w trójkąt

Trudne relacje między pracownikami często spowodowane są nieświadomym przyjmowaniem jednej z trzech ról: Ofiary, Prześladowcy lub Ratownika. Uniknięcie tych ról w zespole podnosi jego kreatywność, przynosi satysfakcję z pracy i wpływa na rozwój oraz stabilność firmy.

KATALOG FRANCZYZ

300 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl/zakupy (pojedyncze egzemplarze, subskrypcja, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, a także w sklepie Publio.pl.

SUBSKRYPCJA

Zamów roczną subskrypcję miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING” za 59 zł. Zaoszczędź pieniądze i czas. Nowe wydanie wyślemy co miesiąc pocztą na wskazany adres, a przesyłka nic nie będzie Cię kosztować. Zamów teraz -> Franchising.pl/koszyk/prenumerata/


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748