Trollbeads

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Trollbeads, duńska rodzinna firma biżuteryjna została otwarta w 1976 roku i zapoczątkowała modę na oryginalne bransoletki z koralików. Rdzeń marki to 600 różnych koralików w srebrze, złocie, szkle i  z kamieni szlachetnych. Biżuteria Trollbeads jest dostępna w ponad 30 krajach, poprzez własny sklep flagowy firmy, niezależnych detalistów i sprzedaż on-line na www.trollbeads.com

Każda historia ma koralik - a nasza historia przygody franczyzowej z Trollbeads właśnie się rozpoczęła. Zostań częścią rodziny Trollbeads i naszego międzynarodowego sukcesu, spełnij swoje marzenie posiadając swój concept store z biżuterią Trollbeads.  Filozofia działania, zakładająca, iż klient ma zapewniony dostęp do wszelkich usług w każdym z kanałów daje franczyzobiorcy przewagę nad konkurencją. Model franczyzy Trollbeads może być opisany jako joint venture, w którym obie firmy są w ścisłej współpracy, wspierając się wzajemnie, ale będąc finansowo i prawnie niezależne. Franczyzobiorca dostaje prawa do prowadzenia gotowego biznesu oraz podręcznik standardów i procedur. Umowa podpisywana z franczyzobiorcą jest na zasadzie odnawialności.

JEDNOSTKI WŁASNE

Trollbeads jest sprzedawane w ponad 50 krajach. Mamy oddziały  w Stanach Zjednoczonych, Chinach, w krajach skandynawskich i Rosji. Trollbeads jest dobrze rozpoznawalną marką dzięki 3 000 punktów sprzedaży na świecie oraz sprzedaży on-line.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oferujemy:

 • Unikalny model biznesowy
 • Wsparcie procesu otwarcia sklepu - od momentu wybrania lokalizacji do rozpoczęcia działalności marki
 • Dobrze rozpoznawalna międzynarodowa marka
 • Sprawdzony na świecie, unikalny koncept wywowdzący się z duńskiego dziedzictwa
 • Silne wsparcie marketingowe ze wsparciem jakości
 • Wsparcie sprzedaży, reklamy, marketingu, sprzętu
 • Dedykowana osoba obsługująca teren
 • Program szkolenia wstępnego dla franczyzobiorców
 • Stale rosnąca międzynarodowa sieć franczyzowa
 • Twój własny sklep, który wyróżnia się wizualnie
 • Możliwości otwarcia kilku sklepów w danym regionie.

Otrzymasz całą niezbędną wiedzę do obsługi sklepu Trollbeads poprzez regularne wsparcie, instrukcje i szkolenia. Trollbeads oferują również kompleksowe szkolenia wstępne i regularne w zakresie szkoleń sprzedażowych pracowników, tworząc skuteczny marketing i merchendising w sklepach. Trollbeads zapewnia również ciągłe wsparcie rozwoju i optymalizacji biznesu za pośrednictwem naszej aplikacji, w której pracownicy mogą znaleźć szkolenia dotyczące sprzedaży i produktów, kierownik sklepu może znaleźć inspirację do wydarzeń i innych działań w sklepie.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Trollbeads AS podzieli się wiedzą na temat prowadzenia sklepów z sukcesem, a w połączeniu z Twoją znajomością lokalnego rynku, ustalimy  docelowe wyniki sprzedaży. Nasze doświadczenie podpowiada nam, że wyniki sprzedaży każdego sklepu zależą od warunków rynkowych, lokalizacji, wielkości i zarządzania sklepem, dlatego nie możemy porównywać dochodów sklepów i wyświetlać żadnych globalnych zysków.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 Rola franczyzobiorcy

 • Dbanie o rozwój i wzrost pozycji sklepu
 • Odpowiedzialność za operacje biznesowe, w tym zobowiązania, ryzyko i zyski
 • Przestrzeganie wytycznych operacyjnych, marketingowych i wizualnych
 • Wysoka jakość obsługi klienta, utrzymywanie własnej działalności sklepu
 • Dbanie o wizerunek firmy offline i online.
 • Rekrutacja, szkolenie i zarządzanie personlelem.
 • Aktywne uczestnictwo w działaniach marketingowych

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Trollbeads A/S

Toldbodgade 13, DK 1253 Copenhagen K

004533936093

sales@trollbeads.com

trollbeads.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Sucdi Ali Weheliye 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Trollbeads.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.