Business Lantern Tax

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Od ponad 20 lat z sukcesami prowadzimy biura rachunkowe i obsługujemy ponad 600 Klientów. Dojrzeliśmy do tego, by podzielić się swoją wiedzą i na bazie naszych doświadczeń rozwijać i edukować biura rachunkowe, które na co dzień walczą z polską rzeczywistością podatkową. Jeżeli bliskie Ci są problemy: braki kadrowe, rosnące koszty pracy, nieefektywne wykorzystanie czasu pracy, ciągle zmieniające się prawo, spadające ceny usług rachunkowych, brak wystarczającej ilości klientów to… skontaktuj się z nami. 

Nie obiecujemy, że rozwiążemy za Ciebie wszystkie problemy, ale pokażemy sprawdzone rozwiązania i wzorce, które zwiększą rentowność Twojego biura rachunkowego i satysfakcję z dobrze prowadzonego biznesu.

Oferujemy pierwszy w Polsce, w pełni elastyczny, nastawiony na rozwój Twojego biura rachunkowego, program partnerski w księgowości. Bez długoletnich umów, weksli in blanco i "skoku" na Twoich klientów. Od bezpłatnego (Twój koszt to jedynie czas poświęcony na spotkanie) audytu dotyczącego aktualnej sytuacji w Twoim biurze wraz ze wskazaniem obszarów wymagających poprawy, aż po dołączenie do sieci biur działających pod logo Business Lantern Tax. Ty decydujesz! 

Zwiększ bazę klientów na usługi księgowe - przekazujemy leady sprzedażowe. Miesięcznie pozyskujemy w skali kraju około 80 firm zainteresowanych usługami księgowymi. Część z nich może być Twoimi klientami.

Mamy wszystko, aby Twoje biuro dawało Ci satysfakcję. Sprawdź, wybierz rozwiązania dla siebie, a potem... dołącz do jasnej strony biznesu księgowego.

JEDNOSTKI WŁASNE

3

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oferujemy przede wszystkim naszą wiedzę, którą zdobyliśmy potykając się i podnosząc przez lata ciężkiej pracy. Nasi specjaliści od podatków, kadr, księgowości, sprzedaży, marketingu, IT wypracowali standardy, które gwarantują zyski z prowadzenia biura rachunkowego. 

Wspieramy się przy tym nowoczesnymi narzędziami informatycznymi, dzięki którym zwiększysz efektywność pracy księgowych. 

Pokażemy skuteczne działania wizerunkowe kierowane do nowych i obecnych Klientów nastawione na budowanie tego co w biznesie księgowym jest najważniejsze - trwałych relacji. 

Są też ciemne strony przystąpienia do współpracy. Zmusimy Cię i Twoich pracowników do ciągłego poszerzania wiedzy, do rozwijania swoich zdolności i poszerzania swoich horyzontów.   


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • 1000 zł netto za uzyskanie certyfikacji w pierwszym roku.
  • Koszt adaptacji lokalu pod markę Business Lantern TAX
  • 500 zł netto - coroczna opłata za potwierdzenie certyfikacji. 

Warunkiem ponownego uzyskania certyfikacji jest uczestnictwo w corocznym, 2 dniowym szkoleniu organizowanym przez BLT obejmującym zagadnienia:

  • sprzedaży i marketingu
  • budowania relacji z klientem biura rachunkowego
  • pozyskiwania poleceń
  • nowych trendów w pozyskiwaniu tzw. leadów sprzedażowych
  • zasad prawidłowej komunikacji
  • narzędzi i zasad zarządzania biurem
  • nowych funkcjonalności MOBEVO (platformy do prowadzenia biura rachunkowego)

Ważnym jest także dla nas (i sądzimy, że dla Ciebie też powinno) pozytywne przejście audytu z przestrzegania RODO i GIIF oraz jakości obsługi klienta.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Gotowość na prowadzenie biura rachunkowego wg. nowoczesnych standardów, które przynoszą realne korzyści dla właściciela. Otwartość na zmiany i świadomość nadchodzącej rewolucji w obszarze IT w księgowości.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

FPD Sp. z o.o.

ul. Żurawia 5, Kielce

+48 695 99 66 13

kontakt@bl.com.pl

bl.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rafał Jankowski 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Business Lantern Tax.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.