LOTOS Paliwa

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Umowa franczyzowa LOTOS Paliwa to kompleksowa umowa dotycząca szeroko rozumianej współpracy w zakresie prowadzenia stacji paliw. Franczyzobiorca przystępuje do systemu franczyzowego LOTOS, w ramach którego otrzymuje pakiet inwestycyjny tzn. wizualizację LOTOS, wyposażenie sklepu, gastronomii, system IT oraz know-how w zakresie prowadzenia nowoczesnej stacji paliw. 

Spółka oferuje franczyzobiorcom rozpoznawalną i cenioną przez klientów na rynku polską markę. 

JEDNOSTKI WŁASNE

322 stacji CODO, w tym 25 stacji typu MOP

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

192 stacje DOFO

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

​Franczyzobiorca ma dostęp do systemów wsparcia sprzedaży takich jak: systemy lojalnościowe dla klientów indywidualnych oraz flot samochodowych. Otrzymuje także wsparcie szkoleniowe, marketingowe, a przede wszystkim operacyjne w bieżącej działalności stacji paliw. 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Stacja Partnera wyposażona jest przez LOTOS Paliwa w pakiet inwestycyjny uzgodniony i dopasowany do potrzeb Partnera. Pakiet obejmuje elementy wizualizacji sieci LOTOS oraz wybrane elementy wyposażenia stacji. Wartość inwestycji po stronie LOTOS Paliwa to kwota kilkuset tys. zł. Jest ona uzależniona od zakresu wyposażenia oraz standardu i wielkości stacji.

Opłata licencyjna stała – ustalana indywidualnie z Partnerem, niezależnie od wartości osiąganej sprzedaży.

Opłata licencyjna zmienna – jej wysokość jest uwarunkowana stopniem realizacji standardów jakościowych oraz celów sprzedażowych. 

Opłata Cafe Punkt Stała –opłata za korzystanie z Systemu Cafe Punkt.

Opłata Cafe Punkt Zmienna - jej wysokość jest uzależniona o wielkości sprzedaży gastronomicznej.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Propozycja współpracy w ramach franczyzy LOTOS kierowana jest do właścicieli stacji paliw oraz inwestorów zainteresowanych budową stacji paliw „od zera”.  W każdym przypadku oferujemy wsparcie na etapie projektowania, a później budowy lub modernizacji stacji. Franczyzobiorcy powinni mieć odpowiedni kapitał oraz możliwości zabezpieczenia finansowego umowy.

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

LOTOS Paliwa Sp. z o.o.

Ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk

58 308 80 35

partnerstwo@lotospaliwa.pl

lotos.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do LOTOS Paliwa.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma LOTOS Paliwa Sp. z o.o. (Ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego LOTOS Paliwa oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie lotos.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.