Colibra

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Colibra to marka z ponad 42 letnią tradycją, posiadająca największy zakład biżuterii modowej w Polsce. Jesteśmy liderem w swojej branży, produkujemy biżuterię na rynek krajowy i zagraniczny. Możemy poszczycić się najlepszą technologią, która zapewnia wysoką jakość wyrobów oraz doskonały design.

Jako jedni z niewielu przedsiębiorstw w Polsce produkujemy biżuterię w całości w kraju. Nasz 30 osobowy zespół starannie pracuje nad stworzeniem wyjątkowych kolekcji inspirowanych światowymi pokazami mody, targami jubilerskimi oraz historią sztuki.

Biżuteria Colibra tworzona jest wyłącznie z przyjaznych dla skóry, antyalergicznych składników pokrytych wysokiej klasy materiałami – 24 karatowym złotem, srebrem oraz rutenem a także doskonale zdobiona znanymi  w całej Europie, oryginalnymi kryształami Crystallized Swarovski Elements. Posiadamy tysiące modeli, w wielu odsłonach kolorystycznych. Dostęp do dużej ilości produktów umożliwi dopasowanie oferty do indywidualnych preferencji Państwa Klientów.

WYBIERZ SWÓJ PLAN, A MY ZAPEWNIMY CI PEŁNĄ OPIEKĘ:

 • PROGRAM PARTNERSKI COLIBRA został stworzony w trzech wariantach cenowych z myślą o osobach, które planują rozpoczęcie działalności, a także przedsiębiorcach prowadzących sklepy stacjonarne.
 • DROPSHIPPING to najnowocześniejszy model sprzedaży w branży e-commerce, dzięki któremu nie musisz inwestować w magazyn i pomieszczenia biurowe. Zarabiaj skąd chcesz!

JEDNOSTKI WŁASNE

3

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

100

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oferujemy bezpłatny wynajem stojaków ekspozycyjnych, gablot wystawowych oraz wysp handlowych. 

Odpowiednia ekspozycja biżuterii w sklepie stacjonarnym jest jednym z nieodłącznych elementów składających się na sukces sprzedażowy. Zaprezentowanie biżuterii w sposób przykuwający uwagę klientów zwiększa szansę na zachęcenie ich do zakupu. Dodatkowo, estetycznie wyeksponowane kolczyki, bransoletki czy kolie będą prezentować się zachwycająco pięknie.

Pragniemy udostępnić Państwu profesjonalnie wykonaną gablotę, która nie tylko podniesie prezencję biżuterii, ale także będzie stanowić doskonałą ozdobę dla sklepu i stanie się głównym punktem zainteresowania klientów. Kolejnym elementem w Pakiecie Partnerskim jest zestaw ekspozytorów na biżuterię. Oferujemy także wsparcie marketingowe oraz sprzedażowe w rozpoczęciu działalności w wybranym przez Państwa Centrum Handlowym.

Nadal zastanawiasz się, czy te rozwiązanie jest dla Ciebie? Dowiedz się, co możesz zyskać:

 • gwarantowany zysk;
 • gotowy działający biznes;
 • ·zarabianie od pierwszego dnia;
 • korzystne warunki najmu powierzchni handlowej;
 • pomoc i wsparcie w zdobywaniu doświadczenia w handlu biżuterią;
 • pomoc w ekspozycji towaru;
 • wymiana kolekcji gratis ( płacisz tylko za towar);
 • wsparcie marketingowe w budowie wizerunku;
 • pomoc w efektywnej sprzedaży.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

STARTER
3 tys. zł netto
PROMOCJA -4%

GABLOTA
10 tys. zł netto
PROMOCJA -6%

WYSPA
30 tys. zł netto
PROMOCJA -8% 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie udzielimy wszystkich informacji na temat współpracy. Nie stosujemy jednego modelu dla wszystkich kontrahentów, ceny oraz warunki są ustalane indywidualnie, aby jak najlepiej dopasować je do Twoich możliwości oraz oczekiwań.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Colibra Dystrybucja Sp. z o.o.

ul. Świerkowa 14, 05-800 Pruszków

+48 664 622 442, +48 22 798 97 45

colibra@colibra.pl

shop.colibra.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Wiesław Zwęgrodzki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Colibra.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Colibra Dystrybucja Sp. z o.o. (ul. Świerkowa 14, 05-800 Pruszków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Colibra oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie shop.colibra.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.