Moya

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Współpraca polega na klasycznej franczyzie – firma partnerska posiada swoją infrastrukturę, która następnie jest dostosowywana do standardów sieci MOYA (wizualizacja zewnętrzna, wnętrze), systemy IT, sprzedaży, produkty paliwowe i pozapaliwowe.

Tym, co odróżnia MOYA od innych sieci franczyzowych, to utrzymanie wysokiego poziomu elastyczności współpracy względem partnera.

JEDNOSTKI WŁASNE

90

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

232

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Przede wszystkim, działając w ramach franczyzy, stacja partnerska otrzymuje od nas pełen branding, materiały promocyjne i nośniki reklamowe. Dzięki temu stacja nabywa cały potencjał rynkowy marki MOYA. Dzięki temu jest rozpoznawalna, klienci wiedzą, jakiego standardu mogą się spodziewać – nie tylko w kwestii paliw, lecz również jedzenia czy asortymentu w sklepie. Kwestią kluczową na rynku jest zaufanie klientów do marki. 

Dodatkowo, nasz partner otrzymuje od nas wiedzę i doświadczenie, z których może z powodzeniem korzystać. Prowadząc stację indywidualną – przedsiębiorca nie ma takich możliwości. Co więcej, nasi franczyzobiorcy otrzymują od nas opiekę prawną, a także możliwość korzystania ze szkoleń, całodobowej pomocy technicznej oraz wiele wariantów, które przedstawiane są partnerom indywidualnie.

Naszym wyróżnikiem na rynku jest indywidualne i partnerskie podejście do współpracy z franczyzobiorcami. Ze względu na to, że mamy do czynienia z przedsiębiorcami, którzy mają ambicje rozwijać swoje biznesy, takie podejście jest naturalne. Na przestrzeni niemal 30 lat funkcjonowania na polskim rynku, wypracowaliśmy bardzo korzystną ofertę, która odpowiada na zapotrzebowanie partnerów i daje możliwość naprawdę dobrego startu w biznesie. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Od naszych partnerów wymagamy płynności finansowej i środków na budowę obiektu. To są najważniejsze warunki pozwalające rozpocząć współpracę. Oczekujemy także dużo zapału, chęci i otwartości na zmiany. Działanie w ramach franczyzy wymaga od partnera pewnego zakresu dostosowania się do naszych standardów. My przy tym zapewniamy dużą elastyczność w podejściu do współdziałania. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Moya

ul. Stańczyka 3, 01-237 Warszawa.

22 496 00 00

biuro@anwim.pl

moyastacja.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rafał Anuszkiewicz

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Moya.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Moya (ul. Stańczyka 3, 01-237 Warszawa. ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Moya oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie moyastacja.pl .

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.