Tanie Autka

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sieć autokomisów TANIE AUTKA zaprasza do współpracy!

Otworzymy dla Ciebie autokomis!

TANIE AUTKA – jesteśmy firmą, która w ciągu sześciu miesięcy otworzyła aż osiem placówek na terenie całej Polski, a to dopiero początek ! Dołącz do nas! 

Wyjątkowo prężnie rozwijający się koncept motoryzacyjny, związany ze skupem oraz sprzedażą samochodów używanych.

Otworzymy Ci autokomis, nauczymy jak go prowadzić, jakich błędów nie popełniać, a także jak kupować prawdziwe okazje i sprzedawać je w hurtowych ilościach! Dajemy możliwość realnych zysków na poziomie 20-50 tys zł miesięcznie ! 

..

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

8

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • pomoc przy otwarciu autokomisu
  • organizacja samochodów na start
  • szkolenie w powstałych już placówkach, dzięki któremu nauczysz się wszystkie
  • go co pozwoli Ci zarabiać z nami już od pierwszego miesiąca
  • infolinia przez cały czas trwania umowy
  • miejsce na stronie powstającego serwisu ogłoszeniowego www.tanieautka.pl

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Przewidywana kwota inwestycji to około 20 tysięcy złotych, które przeznaczysz na swoje samochody oraz niezbędne do prowadzenia biznesu narzędzia.

Znieśliśmy opłatę wstępną, która wynosiła ponad 40 tysięcy! Od dziś możesz wejść w biznes marzeń zupełnie za darmo. 

Opłata licencyjna zależna od ilości aut na placu oraz lokalizacji.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Zaangażowanie w budowaniu pozycji lidera w branży motoryzacyjnej 
  • Uczciwość
  • Pracowitość
  • Lojalność

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Tanie Autka Krystian Przytuła

Wrocław, Prusa 6

609047104

franczyza@tanieautka.pl

tanieautka.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Michał Łanek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Tanie Autka.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Tanie Autka Krystian Przytuła (Wrocław, Prusa 6). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Tanie Autka oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie tanieautka.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.