Tanie Autka

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

"Biznes bez inwestycji swoich środków! Wszystkim się zajmiemy! Zadzwoń! Zapytaj o szczegóły!

Najwieksza sieć autokomisów w kraju tanieautka.pl zaprasza do współpracy! Poprowadź sklep stacjonarny portalu ogłoszeniowego www.tanieautka.pl! TANIE AUTKA to prężnie rozwijający się koncept motoryzacyjny, związany ze skupem oraz sprzedażą samochodów używanych. To koncept dający możliwość współpracy partnerskiej dla każdego, kto chciałby prowadzić swój własny autokomis.

Mamy już 17 punktów stacjonarnych. Zostań właścicielem kolejnego!

Pokazemy Ci jak otworzyć swój autokomis i nauczymy, jak go prowadzić, jakich błędów unikać, a także jak kupować prawdziwe okazje i sprzedawać je w hurtowych ilościach! Dajemy możliwość realnych zysków na poziomie 20-50 tys zł miesięcznie! Skontaktuj się z nami! Gwarantujemy współpracę z firmą o najwyższych standardach.

W ramach współpracy proponujemy między innymi:

 • dostęp do konsultacji prawnych
 • współpraca na preferencyjnych warunkach z firmą gwarancyjną GET HELP
 • doradztwo ubezpieczeniowe
 • aplikacje tanieautka.pl kompatybilną ze stroną internetową www.tanieautka.pl
 • Nie pobierzemy opłaty wstępnej
 • Doradzimy, jak prowadzić biznes jedynie za 3990 zł miesięcznej opłaty franczyzowej

 

JEDNOSTKI WŁASNE

8

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

19

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • szkolenie w powstałych już placówkach, dzięki któremu nauczysz się wszystkiego, co pozwoli Ci zarabiać z nami już od pierwszego miesiąca.
 • Możliwości szkoleń dodatkowych dla nowych pracowników
 • wsparcie telefoniczne przez cały czas trwania umowy
 • miejsce na stronie serwisu ogłoszeniowego www.tanieautka.pl
 • doradztwo kancelarii adwokackiej
 • doradztwo ubezpieczeniowe agentów firmy OVB
 • współpraca z firmą gwarancyjną GET HELP
 • aplikacja mobilna tanieautka.pl

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Przewidywana kwota inwestycji to około 20-40 tysięcy złotych, które przeznaczysz na swoje samochody oraz niezbędne do prowadzenia biznesu narzędzia.

Znieśliśmy opłatę wstępną, która wynosiła ponad 40 tysięcy! Od dziś możesz wejść w biznes marzeń zupełnie za darmo.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Zaangażowanie w budowaniu pozycji lidera w branży motoryzacyjnej 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Tanieautka.pl sp. z o.o.

Wrocław, Al. Armii Krajowej 6B/3

609047104

franczyza@tanieautka.pl

tanieautka.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Łanek

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Tanie Autka.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Tanieautka.pl sp. z o.o. (Wrocław, Al. Armii Krajowej 6B/3). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Tanie Autka oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie tanieautka.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.