Auto Gamma

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Firma Auto Gamma działa na rynku od 1993 roku. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie w trakcie naszej pracy, które pozwala nam na zaspokojenie potrzeb klientów na najwyższym poziomie. Grono naszych Klientów wciąż się powiększa. Jesteśmy liderem i największa firmą w Polsce zajmującą się wszelkimi usługami dotyczącymi regeneracji i adaptacji reflektorów. Stąd też idea , aby zwiększyć swoje możliwości korzystania z naszych usług poprzez tworzenie placówek na terenie Polski, a w kolejnych latach i całej Europy, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów i być dostępnym w zasięgu ręki na kolejnych obszarach kraju.  Utrzymujemy ciągłość w promowaniu marki i dbamy z największą starannością o naszych Klientów .

Zakres oferowanych usług:

  • regeneracja, naprawa, przeróbka reflektorów;
  • usuwanie wgnieceń PDR;
  • naprawa szyb samochodowych;

Z punktu widzenia rozwoju terytorialnego strategia rozwoju zakłada uruchamianie placówek franczyzowych z wybranymi partnerami, którzy będą wpisywać się w filozofię marki AUTO GAMMA. Planujemy rozwijać sieć własną oraz placówek franczyzowych w taki sposób, aby dostosować ją do tempa rozwoju na rynku, poprzez organizację pracy naszych Franczyzobiorców jak i swoją własną, by nie przerosła naszych możliwości, a mogła spełnić oczekiwania. 

JEDNOSTKI WŁASNE

AUTO GAMMA , Kraków 31-201, ks. Kazimierza Siemaszki 1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

7 - Jabłonna-Warszawa , Wrocław, Pietrzejowice, Toruń , Sosnowiec, Bydgoszcz, Poznań

1. Master franczyza; Hiszpania

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

W ramach opłaty franczyzowej oferujemy pełny pakiet szkoleń  (ok. 2 tygodnie) ; wsparcie w zakupie wyposażenia; dzielimy się nie tylko marką, ale również know-how w części teoretycznej (bogato opracowanego podręcznika operacyjnego know-how) oraz praktycznej i fachowej pomocy w części szkoleniowej,a także pozostajemy do dyspozycji w trakcie prowadzenia działalności, w ramach opłaty poza wsparciem w wyborze lokalizacji i szkoleniami otrzymasz także pakiet materiałów marketingowych  oraz zestaw ubrań roboczych na start 

* Franczyzodawca zapewnia ciągłość promowania marki w sieci poprzez reklamy, pozycjonowanie, udostępnianie informacji na temat otwieranych nowych Placówek; W ramach prowadzonych kampanii marketingowych , których koszty te są ujęte w opłatach bieżących , przede wszystkim przeznaczamy środki    na    globalną reklamę, pozycjonowanie strony Franczyzobiorcy, aktualizacje materiałów reklamowych, zarządzanie stroną internetową autogamma.pl oraz promocję na portalach. 

* Centrala Sieci zapewnia Franczyzobiorcom pełen zakres wsparcia we wszystkich istotnych i decydujących momentach, związanych z realizacją procesów wewnętrznych zachodzących w placówce franczyzowej. Wsparcie to jest niezbędnym elementem transferu know-how, jaki Franczyzodawca zapewnia podczas trwania umowy franczyzy.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

ok. 120 tys.  (w tym opłata wstępna licencyjna 40 tys. ) netto;  zwrot z inwestycji już nawet w pierwszym półroczu od otwarcia placówki.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Franczyzobiorca powinien dysponować lokalem o powierzchni min. 150 m2 (własność lub najem) z dostępnym parkingiem

* Nie oczekujemy specjalistycznych kompetencji; przede wszystkim liczymy na zaangażowanie w prowadzenie Firmy oraz chęci; Marka AUTO GAMMA charakteryzuje się tym, iż daje właścicielom salonów franczyzowych (Franczyzobiorcom Systemu) dużą swobodę działania

* Preferowane miasta powyżej 20 tys. mieszkańców , z łatwym dojazdem i dostępem do parkingu dla klientów min. 5 miejsc; lub miejscowości oddalone do 10 kilometrów od większych miast (Każda proponowana oferta będzie rozpatrywana indywidualnie. Lokalizacje położone blisko siebie mają mniejsze szanse na akceptacje); Idealnym rozwiązaniem będą lokalizacje z łatwym dojazdem, przy głównych ulicach, z miejscem parkingowym . Mogą to być lokalizacje znajdujące się na obrzeżach miasta; będą również atrakcyjniejsze pod względem oferowanych stawek czynszu najmu , co również ma wpływ na rozwój przedsiębiorstwa wraz z oczekiwanym zyskiem


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Auto Gamma Sp. z o.o.

ks. Kazimierza Siemaszki 1, Kraków 31-201

530 225 525

franczyza@autogamma.pl

autogamma.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Izabela Moskal

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Auto Gamma.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Auto Gamma Sp. z o.o. (ks. Kazimierza Siemaszki 1, Kraków 31-201). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Auto Gamma oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie autogamma.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.