Neon Scooters

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Niezależnie od tego, czy jesteś startupem, który chce dokonać pozytywnych zmian w świecie transportu, czy firmą o ugruntowanej pozycji, poszukującą sposobów na poszerzenie swojego portfolio. Uruchomienie działalności polegającej na współdzieleniu pojazdów to sprawdzona koncepcja w krajobrazie mikromobilności. Zapewniamy odpowiednie rozwiązania dla kampusów, miast, firm i innych podmiotów szukających nowych rozwiązań w transporcie.

Oferujemy:

-stale aktualizowaną i niezawodną aplikację dla użytkownika,

-dostęp do panelu zarządzania oraz aplikacji serwisowej,

-możliwość podłączenia do systemu hulajnóg, rowerów, skuterów, samochodów, wózków widłowych, melexów i czego dusza zapragnie,

-pakiet narzędzi analitycznych, dzięki którym zwiększysz zyski,

-możliwość pracy w wielu państwach i w różnych walutach,

-indywidualne zarządzanie stawkami w dowolnym momencie,

-pełne wsparcie techniczne,

-pełne szkolenie oraz przekazanie know-how,

-pełna obsługa klienta.

JEDNOSTKI WŁASNE

3

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

- pomoc w wyborze odpowiedniego modelu pojazdu i wsparcie w procesie zakupu,

-pomoc w wyborze odpowiedniego miasta,

-pełne szkolenie i wdrożenie strategii działania,

-pełna obsługa klienta,

-wsparcie przez cały okres współpracy,

 

Zwrot inwestycji możliwy już w 5 miesięcy.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Zakup hulajnóg -  minimum 25 pojazdów (dla miasta 20 tyś mieszkańców) 

-około 70 tyś zł netto – warunek rozwojowy.

 

Nasza marża – 15% od obrotu brutto.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Green Ride sp. z o. o.

Ul. Towarowa 17a, 10-698 Olsztyn

franczyza@neonride.pl

neonride.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Agata Furmańczyk

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Neon Scooters.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Green Ride sp. z o. o. (Ul. Towarowa 17a, 10-698 Olsztyn). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Neon Scooters oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie neonride.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.