Gnoce New York

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Glossy A&D Collection to wyłączny agent modowej marki biżuteryjnej Gnoce New York oferującej system partnerski w Polsce. Jako doświadczona firma z branży biżuteryjnej z segmenta premium, przekażemy naszym partnerom handlowym całe know-how prowadzenia biznesu z produktami, na które jest wciąż rosnący popyt.

Marka Gnoce powstała w 2015 r. w Nowym Jorku w USA. Metropolia światowej ikony mody, w której gromadzą się awangardowe inspiracje modowe zatrudnia projektantów biżuterii z całego świata, którzy zmieniają swoje projekty w platformę rzeczywistości. Jako profesjonalna i wschodząca marka biżuterii modowej o oryginalnym designie z wysokim kunsztem, Gnoce koncentruje się na tworzeniu wyjątkowej i delikatnej biżuterii w konkurencyjnej cenie dla wszystkich jej miłośników. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i cieszą się ogromnym uznaniem na różnych rynkach na całym świecie. Każdy produkt Gnoce jest najwyższej jakości, potwierdzony przez International Institution SGS, a wszystkie produkty wykonywane są pod mikroskopem przez mistrza najwyższego poziomu.

Nasz partner handlowy może prowadzić działalność w trzech formatach:

 • Dołączenie biżuterii do już prosperującego salonu
 • Otwarcie wyspy handlowej w Galerii Handlowej
 • Otwarcie salonu w Galerii Handlowej

JEDNOSTKI WŁASNE

1 (Gdynia)

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3 (Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • pełny asortyment towarowy,
 • pełny pakiet produktowy umożliwiający prowadzenie sprzedaży online,
 • brak opłat wstępnych i licencyjnych,
 • brak prowizji,
 • pomoc i doradztwo przy wyborze kolekcji,
 • bezpłatne szkolenia produktowe i z zakresu obsługi Klienta,
 • pomoc przy wyborze lokalizacji,
 • promocja lokalizacji prowadzonej działalności w mediach społecznościowych,
 • wsparcie doświadczonych doradców na każdym etapie prowadzenia działalności.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Suma inwestycji zależna jest od formatu sklepu:

 • przy funkcjonującym salonie dodając brand Gnoce New York minimalna kwota zamówienia to 20 000 zł netto + ekspozytory, opakowania
 • wyspa handlowa – suma inwestycji 80 tys. – 100 tys. zł netto
 • salon min. 25 m2 – suma inwestycji min. 100 tys. zł netto

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • miasta powyżej 50 tys. mieszkańców,
 • galerie handlowe bądź handlowe centra miast,
 • silna motywacja i nastawienie na sukces
 • zaangażowanie w ciągły rozwój marki

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

GLOSSY A&D

Odzieżowa 30/14, 71-502 Szczecin

664 052 277

daria.stankiewicz@glossyjewellery.pl

gnoce.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Daria Stankiewicz

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Gnoce New York.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma GLOSSY A&D (Odzieżowa 30/14, 71-502 Szczecin). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Gnoce New York oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie gnoce.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.