Used Products

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Used Products ma ponad 60 komisów w sześciu krajach europejskich. To, co sprawia że jesteśmy wyjątkowi, to nasze skupienie na sprzedaży i pozyskiwaniu szerokiego zakresu produktów, zarówno nowych, jak i używanych. Oferujemy klientom natychmiastową gotówkę za sprzedawane przez nich przedmioty, a przy każdym zakupie zapewniamy gwarancję.

To, co nas wyróżnia, to nasze unikalne połączenie fizycznych sklepów i silnej obecności online. Dzięki temu jesteśmy w stanie doskonale obsłużyć naszych klientów, skutecznie spełniając zróżnicowane potrzeby z dużą wiedzą specjalistyczną. Z ponad 25-letnim doświadczeniem w obsłudze franczyzobiorców oferujemy formułę franczyzy, która jest nie tylko zrównoważona, ale także gotowa na przyszłość.

Naszym celem jest stworzenie sklepów, które wykraczają poza typowy second-hand. Chcemy, aby nasze sklepy wyglądały jak zupełnie nowe sklepy detaliczne, a klienci czuli się w nich jak w domu. To zaangażowanie w jakość i wygodę klienta odróżnia nas od innych sklepów z używanymi przedmiotami, oferując wyjątkowe i najwyższej jakości doświadczenie zakupowe.

JEDNOSTKI WŁASNE

5 w Holandii

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 60 w sześciu krajach (Holandia, Belgia, Rumunia, Słowenia, Niemcy, Węgry)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Franczyzobiorcy Used Products mają zapewnione wsparcie dotyczące:

 • lokalizacji biznesu i lokalu 
 • tworzenia planu biznesowego. 
 • prywatną agencję reklamowa z doświadczeniem w branży i możliwość korzystania ze wszystkich opcji systemu POS Used Products 

Poza tym otrzymujesz:

 • obszerny podręcznik instrukcji zawierający wszystkie działania w ramach formuły franczyzowej 
 • intensywne szkolenie dla Ciebie i Twojego personelu 
 • rozległy pakiet startowy z podstawowymi produktami na rozpoczęcie działalności 
 • helpdesk 24/7 z know-how, wsparciem, informacjami o produktach itp. 
 • własną witrynę internetową, sklep internetowy i portal online z lokalną nazwą domeny.
 • dostęp do unikalnej formuły w prywatnym i zabezpieczonym obszarze

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Wysokość inwestycji może się różnić w zależności od kraju, lokalizacji i wielkości sklepu

Inwestycja osobista: Zazwyczaj pożądany jest minimalny kapitał własny w wysokości co najmniej 15 000 €. To stanowi solidną podstawę i otwiera dodatkowe opcje finansowania, które możesz rozważyć.

Zakres całkowitej inwestycji: W zależności od różnych czynników, takich jak kraj, lokalizacja i rozmiar sklepu, całkowita inwestycja potrzebna do uruchomienia sklepu wynosi od 75 000 € do 150 000 €.

Zaopatrzenie Sklepu: Znaczna część twojej inwestycji zostanie przeznaczona na zakup początkowego zapasu - istotnego składnika udanego startu.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Szukamy przedsiębiorcy spełniającego następujące warunki:

 • Lubiącego przygody
 • Reprezentatywnego
 • Posiadającego silne umiejętności przywódcze
 • O stabilnym tle finansowym
 • O mentalności zwycięzcy
 • Potrafiącego mówić po angielsku

Czy rozpoznajesz siebie w powyższym opisie? Nie wahaj się, a być może wkrótce zostaniesz właścicielem sklepu Used Products!


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Used Produtcs Franchise

Amsterdam, NL

0040743228328

franciza@usedproducts.ro

usedproducts.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Lautaru Eduard

Director of Development

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Used Products.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Used Produtcs Franchise (Amsterdam, NL). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Used Products oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie usedproducts.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.